DAJ CYNK

T-Mobile i Heyah z zapowiadaną nowością. Teraz już bez wymówek

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile oficjalnie wprowadził eSIM w ofertach na kartę, MIX oraz Heyah na kartę. Kto dokładnie i jak może skorzystać z tej nowości?

Karty eSIM pojawiły się w regulaminie T-Mobile już ponad tydzień temu – dla klientów usług na kartę oraz MIX. Regulamin sobie, a życie sobie – początkowo konsultanci w salonach operatora nie mieli pojęcia o zmianach, a klienci byli odsyłani z kwitkiem.

Teraz jednak T-mobile wydal oficjalny komunikat prasowy, w którym ogłasza dostępność eSIM nie tylko w T-Mobile na kartę i T-Mobile MIX, ale także w Heyah na kartę. Klienci tych ofert mogą wymienić tradycyjną, plastikową kartę SIM na eSIM.

Wymiana karty na eSIM jest możliwa dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę – taryfa GO!; T-Mobile MIX – taryfa Frii MIX oraz Heyah na kartę – taryfa Dniówka.

Klient może zamówić kartę eSIM w salonach T-Mobile, poprzez czat w aplikacji mobilnej, na stronie T-Mobile lub Heyah, albo zdalnie w Biurze Obsługi Użytkownika. Klienci T-Mobile powinni w tym celu zadzwonić na numer 602 960 200, a użytkownicy Heyah na kartę – na 888 002 222.

Instalacja eSIM jest bardzo prosta, a klient może skorzystać z nowej karty praktycznie od razu. W smartfonach obsługujących eSIM i wyposażonych w funkcję Dual SIM możliwe będą konfiguracje obejmujące tradycyjną kartę SIM oraz eSIM lub dwie karty eSIM (tzw. Dual eSIM). Sposób aktywacji karty eSIM opisany jest na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wymiana-esim.

Wymiana karty SIM na kartę eSIM jest bezpłatna, ale z pewnymi ograniczeniami. Jeżeli wymian będzie więcej niż pięć w miesiącu, za każdą kolejną operator pobiera opłatą ja za wymianę standardowej karty SIM. Podbnie jest, gdy klient zleci wymianę karty eSIM na plastikową kartę SIM.

Szczegóły w regulaminach: T-Mobile i Heyah.

Zobacz: T-Mobile ma worek świątecznych prezentów o wartości nawet 2499 zł
Zobacz: T-Mobile rozdaje pieniądze. W Heyah na kartę też

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: T-Mobile Polska