DAJ CYNK

T-Mobile rozdaje pieniądze. W Heyah na kartę też

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile ruszył z nową akcją skierowaną do użytkowników ofert T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Doładowanie konta wynagradzane jest bonusową kwotą 20 zł.

Od dziś w T-Mobile na kartę i Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za minimum 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Dodatkową kwotę można wykorzystać na dowolny cel.

Zobacz: T-Mobile rozdaje kasę za doładowania cykliczne. W Heyah na kartę też

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł albo wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę. 

Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania na dowolne usługi. Promocja potrwa do 30 listopada. Operator podkreśla jednak, że warto się pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona.

Operator nie zamieścił jeszcze regulaminów nowej promocji, ale wkrótce powinny być dostępne na stronach doładowań: www.doladowania.t-mobile.pl oraz na http://www.doladuj.heyah.pl. Organizatorem promocji jest Autopay S.A.

AKTUALIZACJA:

Jest już regulamin promocji „20 zł ekstra za doładowanie za min. 50 zł”.. Promocyjna pula obejmuje w sumie 333 doładowania promocyjne:

  • www.doladowania.t-mobile.pl – 275 doładowań o wartości 20 zł każde.
  • www.doladuj.heyah.pl – 58 doładowań o wartości 20 zł każde.

Zobacz: T-Mobile świętuje. Do wygrania smartfony i tablety
Zobacz: T-Mobile ma nowy program lojalnościowy. Oto Magenta Moments

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile