DAJ CYNK

T-Mobile rozdaje kasę za doładowania cykliczne. W Heyah na kartę też

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile rozdaje kasę za doładowania cykliczne. W Heyah na kartę też

T-Mobile promuje doładowania cykliczne w swoich ofertach na kartę. To skuteczny sposób, by nie zapomnieć o doładowaniu konta, a przy okazji można zdobyć dodatkowe 20 zł do wykorzystania na dowolny cel.

Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek zapomnieć o doładowaniu konta w ofercie na kartę? T-Mobile ma rozwiązanie na taką okoliczność, czyli doładowania cykliczne. Użytkownicy ofert T-Mobile na kartę i Heyah na kartę mają teraz dodatkowy powód, by uruchomić tę opcję. Jeśli aktywują cykliczne doładowania i doładują konto kwotą 35 zł lub więcej, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

Zobacz: T-Mobile na kartę to nawet 4800 GB ekstra przez rok
Zobacz: T-Mobile odpala hit. Powróci legendarna oferta

Jak otrzymać 20 zł ekstra?

Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy aktywować doładowanie cykliczne i doładować w ten sposób konto kwotą 35 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku T-Mobile lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł.

T-Mobile doładowania cykliczne baner

Promocja potrwa do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań wynosi tylko 1000, w tym 100 w Heyah na kartę. Organizatorem promocji jest Autopay S.A. Dodatkowe informacje można znaleźć w regulaminie promocji.

Zobacz: Plus ma nową usługę w ofercie na kartę. Ułatwia płacenie
Zobacz: Orange: nowy bonus dla klientów usług na kartę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile