DAJ CYNK

Anna Streżyńska przestanie być ministrem cyfryzacji

08.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5154

Ważne 13

4

Minister cyfryzacji Anna Streżyńska pożegnała się ze współpracownikami. Jutro będzie ostatni dzień jej pracy na czele Ministerstwa.



Minister cyfryzacji Anna Streżyńska pożegnała się ze współpracownikami. Jutro będzie ostatni dzień jej pracy na czele Ministerstwa.

Już jutro nastąpi długo zapowiadana rekonstrukcja rządu Mateusza Morawieckiego. Ze stanowiskiem pożegna się między innymi obecna minister cyfryzacji Anna Streżyńska, o czym nieoficjalnie dowiedział się dziennik Rzeczpospolita. Streżyńska stała na czele Ministerstwa Cyfryzacji od listopada 2015 roku.

Zobacz: Anna Streżyńska pozostała na czele Ministerstwa Cyfryzacji

Źródło tekstu: Rzeczpospolita

Komentarze
Zaloguj się
70. ~
1

2018-01-09 23:52:44

Streżyńska niewygodna dla dobrej zmiany? Pstryk i już Jej nie ma. Nota bene szkoda - jedyna normalna w tej menażerii. :lol:

Odpowiedz

69. wlo
1

2018-01-09 15:34:54

67 - a co ma administracyjne postępowanie do biznesu? Weź się ogranij trochę. Co innego zmiany w ofercie, co innego dostarczenie na czas a co innego brak formalny!!

Odpowiedz

2018-01-09 15:30:56

@67Misiu drogi, zachowaj wycieczki osobiste dla siebie, to nie jest prawicowe forum typu niezalezna.pl czyli jesli nie zgadzam sie z kims to uderzam ad personam. Nie masz pojecia czym sie zajmuje i jakie mam albo nie mam doswiadczenie biznesowe. Abstrahujac od tego, ze rozmawiamy o administracji piublicznej a nie biznesie.Niezawisly sad uznal, ze bylo to bezprawne - czy to nie ma zadnego znaczenia?Co do Autosanu, dobrze wiadomo, ze zrobili to celowo gdyz nie spelniali wymogow (nie produkowali takiego pojazdu totez przyklad chybiony.

Odpowiedz

67. ~
1

2018-01-09 14:32:20

@ 66. chlopaki_nic_sie_nie_stalo:Sąd się zna, a tylko Ty nie masz pojęcia o regułach obowiązujących w świecie biznesu!Był konkretny termin na składanie ofert przetargowych i po tym terminie już nie można nic w złożonej ofercie zmieniać!Przypomnij sobie niedawny przypadek przetargu na autobusy dla MON; osoba mająca dostarczyć ofertę przetargowa utknęła w korku i dostarczyła ofertę z 20-minutowym opóźnieniem. Oferty nie dopuszczono do przetargu, chociaż ta oferta była najbardziej pożądana przez organizatorów przetargu! Może to da Ci coś do myślenia!

Odpowiedz

2018-01-09 09:06:44

@45W takim wypadku urzednik dwonil do opa i prosil zeby przyjechal i poprawil. Gdy wnisoek byl skladany przez opa promowanego przez uke to urzednicy takie rzeczy robili.Zdaniem niezawislego sadu, brak parawki nie wystarczal do uwalenia ery ale jak rozumiem, wg fanow p. Minister sad pewnie nie zna sie.

Odpowiedz

65. wlo
0

2018-01-09 08:04:36

60 - nie jestem tego taki pewien jak Ty ;-)

Odpowiedz

64. PLANET
0

2018-01-09 04:03:27

Nie ma już zatem nawet ostatniej kompetentnej osoby w tym rządzie. Innymi słowy: J*BAĆ RZĄD!

Odpowiedz

63. ~
-1

2018-01-09 00:51:58

streżyńska niczego nigdy nie robiła - dbała jedynie o dobry PR - niczym sie nie wyróznia - czy jest czy nie jest ministrem, to nie ma znaczeniaprzez 2 lata nie potrafiła posprzątać bałaganu jaki jest w epuap chjocby - a moze ten słynny mdokument jest do czegokolwiek przydatny?

Odpowiedz

62. mlb
0

2018-01-09 00:14:47

a Streżyńska była dobra... kiedyś. Osiadła na laurach, od początku jej kadencji to powtarzałem.

Odpowiedz

61. mlb
-1

2018-01-09 00:11:36

spoko, przecież prezes zna się na internetach. Da jakiegoś byłego prezesa browaru

Odpowiedz

60. ~
0

2018-01-08 23:50:13

@ 58. wlo: A wtedy pozostali uczestnicy przetargu zaskarżyliby przetarg z powodu złamania warunków przetargu przez organizatora i faworyzowania jednego z uczestników.Nie ma lekko ;)

Odpowiedz

59. ~PLanPetru
-1

2018-01-08 21:46:03

56: renka renke myje! Fafiniak przyznal Krzakoskiemu, a Krzakoski Nowakowi. Kasa sie zgadza.

Odpowiedz

58. wlo
1

2018-01-08 21:41:45

36 - wystarczyłoby wezwanie do usunięcia braków... To naprawdę nie był brak decydujący o wyniku przetrgu ;-)

Odpowiedz

57. wlo
0

2018-01-08 21:28:52

54 - a po co mu pismo? Wystaczy, ze złozył wniosek. A to, kiedy załatwią, to już sprawa urzędu ;-)A że nie można, to mówimy o "działaniu" CEPiK - byc oże nie można jednak?

Odpowiedz

56. ~
2

2018-01-08 21:17:38

@21, @35 to nie Anna Streżyńska dała po 50tys. premii! Trzeba sprawdzać informacje, a nie powielać bezmyślnie.

Odpowiedz