DAJ CYNK

PayU: Cykliczne doładowanie telefonu

25.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3332

Ważne 2

2

Cyklicznie doładowanie telefonu to nowa usługa PayU pozwalająca w wygodny sposób zasilić co miesiąc konto bez konieczności logowania się do systemu i pamiętania o wpłacie.

Cyklicznie doładowanie telefonu to nowa usługa PayU pozwalająca w wygodny sposób zasilić co miesiąc konto bez konieczności logowania się do systemu i pamiętania o wpłacie.

Telefon można doładować przy użyciu karty debetowej lub kredytowej na dowolnym urządzeniu. Ustawienie regularnych wpłat jest możliwe na stronie doladowania.payu.pl.

Wystarczy podczas doładowania wybrać opcję comiesięcznego obciążenia karty płatniczej oraz określić dzień kolejnych wpłat. Użytkownik uzupełnia dane w specjalnie zabezpieczonym formularzu i upoważnia wybranego operatora komórkowego do obciążenia rachunku karty w ustalonej kwocie. Każda kolejna wpłata zostanie przekazana automatycznie w określonym wcześniej terminie.

Użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. W ramach usługi cyklicznego doładowania PayU umożliwia zasilanie kont abonentom kilkunastu operatorów komórkowych kwotami od 5 do 500 PLN.

Źródło tekstu: PayU

Komentarze
Zaloguj się
15. dziedziel
0

2016-04-26 12:41:32

Super sprawa, brakuje mi tej opcji w moim banku wiec ;)

Odpowiedz

14. Lover
0

2016-04-26 09:27:01

a dlaczego posługujecie się starym logiem PayU? :)

Odpowiedz

13. ABP
0

2016-04-26 09:10:14

@5 Pragmatyk: Takie automatyczne doładowanie likwiduje jedną z podstawowych zalet pre-paida: Ograniczenie strat w przypadku, gdy ktoś próbuje naciągnąć na drogi roaming, głuche telefony z egzotycznych krajów, smsy premium czy w jakiś inny sposób.

Odpowiedz

12. ~Krzysztof
0

2016-04-26 06:26:19

Ciekawie, ale mój bank oferuje to od lat.Dlaczego miałbym korzystać z usług zewnętrznej firmy, która może i jest wiarygodna i rzadko zasilenia się nie udają (korzystałem gdy były promocje), to jednak w banku nigdy nie zdarzyło się, że pobrali kasę a zasilenia nie było.

Odpowiedz

11. ~Amigo007
0

2016-04-26 03:43:07

Ceny detaliczne. Zawsze tak jest jak doładowujemy poprzez bank lub payu.

Odpowiedz

10. ~sdfsd
0

2016-04-26 00:45:38

jakie ceny doładowań (ceny detaliczne czy taniej?)

Odpowiedz

9. ~fd
0

2016-04-25 20:21:19

@wlo,a tego co kojarzę dotychczas takie rozwiązanie stosował tylko i wyłącznie nieboszczyk MVNO w postaci mBank mobile :)

Odpowiedz

8. wlo
0

2016-04-25 19:37:07

Nie, nie! Ja nie o banku mówię... Niedawno coś czytałem na ten temat.

Odpowiedz

0

2016-04-25 17:39:58

@6 Możliwe, że tak, nie znam ofert wszystkich banków, mam konta w dwóch, a banków dziesiątki :)

Odpowiedz

6. wlo
0

2016-04-25 17:37:49

Pragmatyk - a gdzieś tego nie oferują już czasem?

Odpowiedz

0

2016-04-25 17:34:58

Banki mogły by dogadać się z operatorami i wprowadzić usługę polegającą na automatycznym doładowaniu (ustaloną przez klienta kwotą) konta telefonu, w sytuacji gdy środki się kończą, lub kończy się termin ważności środków na koncie.

Odpowiedz

4. wlo
0

2016-04-25 17:22:20

speclab - ja zasilam tylko ze strony banku... I jakoś bonusy 100% mnie nie omijają. A nawet bank wcześniej niż operator, więcej - nawet wcześniej niż Telepolis, mnie informuje o promocji z bonusem ;-)

Odpowiedz

3. speclab
0

2016-04-25 17:01:32

Doladowywania telefonu przez strony bankow/payu/itp zawsze sa nieoplacalne. Oplaca sie doladowywac tylko przez strone swojego operatora... a zawsze zgarnie sie jakis % bonus kasy.

Odpowiedz