DAJ CYNK

[Aktualizacja] Plus prezentuje nowe oferty

08.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25144

Ważne 12

17

Prostota i elastyczność - pod takimi hasłami Plus prezentuje nowe oferty dla klientów indywidualnych.



Prostota i elastyczność - pod takimi hasłami Plus prezentuje nowe oferty dla klientów indywidualnych.

14 lutego Plus wprowadza nowe oferty dla wszystkich segmentów. Oferta ma być prosta i identyczna we wszystkich kanałach sprzedaży.

Oferty głosowe

Nowa oferta głosowa Plusa składa się z trzech planów głosowych za 30, 40 i 50 zł miesięcznie. Całość wygląda następująco:

Dodatkowo:

  • do każdego oferty można dobrać kolejne takie same, z abonamentem niższym o połowę (maksymalnie można dobra kolejne 3 numery),
  • przez pierwsze trzy miesiące w ofercie za 30 i 40 zł klient otrzymuje pakiet danych z wyższej oferty, później może zdecydować czy wraca do pakietu ze swojej oferty, czy za dopłatą chce korzystać z wyższego pakietu,
  • przy wyborze umowy na 36 miesięcy, przez całą umowę dostępny jest pakiet 36 GB miesięcznie,
  • osoby przenoszące numer mogą mieć darmowy abonament przez maksymalnie 4 miesiące oraz możliwość korzystania z nielimitowanych rozmów, wiadomości i 2 GB Internetu do momentu przeniesienia numeru,
  • klienci przedłużający umowę mogą dostać dodatkowy pakiet danych, maksymalnie do 36 GB.

Oferty MIX

W Mix-ie do wyboru będą też trzy plany za 30, 40 i 50 zł oraz telefonu od złotówki. Osoby przenoszące numer mogą liczyć na takie same warunki jak klienci abonamentowi, a przy przedłużeniu umowy można dostać dodatkowy pakiet internetowy w wysokości maksymalnie 12 GB.



Internet LTE

W ofertach Internetowych do abonamentów za 30, 40 i 50 zł dołącza jeszcze jedna opcja, za 70 zł miesięcznie. Osoby przedłużające umowy mogą liczyć na dodatkowe pakiety danych, do 300 GB miesięcznie.





Aktualizacja

Na strona Plusa zaczęły już pojawiać się regulaminy. Na chwilę obecną jeszcze nie wszystkie są dostępne.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
150. ~syska
0

2018-02-22 18:04:43

149: teraz tych ofert juz praktycznie nie ma jedynie co maja takie oferty odblokowane osoby jak mają taką samą taryfę jak ty inni maja standardowe oferty odblokowane

Odpowiedz

149. ~lolek
0

2018-02-22 14:01:16

Nie czaję tych promocji. Mam w Plusie abonament za 29zł i w tym nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS do wszystkich, 8GB internetu i 2GB w roamingu. Umowa na 2 lata bez telefonu.

Odpowiedz

148. ~
0

2018-02-22 10:19:47

127, to ze maja to spoko ze jest taniej ale to wiąże sie rowniez z gorsza jakoscia uslug... ten sam chleb jest tanszy jesli jest gorszej jakosci lub przed terminem... rynek

Odpowiedz

147. ~Marcin
0

2018-02-20 13:54:42

Jak dla mnie nic Freemium w Virgin Mobile nie pobija, nie płacę wcale, a jak teraz jest to #półdarmo to wziąłem sobie pakiet all in one i za 15 zł mam i rozmowy i smsy nielimitowane, a Internetu 6 GB wpadło

Odpowiedz

146. Mar9999
0

2018-02-15 13:13:21

Ja tylko w kwestii formalnej, że w Plush Abo są połączenia konferencyjne. Być może w Plush na kartę ich nie ma, ale tego nie mogłem znaleźć, chyba że Plush na kartę zaliczyć kategorii ofert na kartę w Plusie, to wtedy nie ma, a nie mogę sprawdzić bo nie korzystam z oferty na kartę. A tak swoją drogą każdy ma prawo wybrać co mu pasuje.

Odpowiedz

145. wlo
0

2018-02-15 12:55:33

A jeśli uważasz - Ty i inni - że w ofercie Plush abo jest lepiej... Wolność jest, można co się chce wybierać. Po co komentować wybory innych?Tak samo komentujecie wybory dotyczące dania w knajpie jakie jedzą przy stoliku obok? Albo komentujecie wybódr samochodu jakim ktoś do knajpy podjechał? Czy może wysokość rachunku jaki za obiad?

Odpowiedz

144. wlo
0

2018-02-15 12:51:40

Mar9999 - odpowiadałem człowiekowi, który pytał - po co się umową wiązać?Rozumiesz więc że pytając o konfeencyjne, pytałem o ofertę Plusha inną niż abonamentową - bez umowy?I nie mów proszę, ze umowa z okresem wypowiedzenie to żadna umowa... ;-)

Odpowiedz

143. Mar9999
0

2018-02-15 12:38:13

@wlo 111W Plushu są połączenia konferencyjne i oczekujące. Usługa nie działa w Plus Mix i Plus na Kartę. W Plush Abo działa.

Odpowiedz

142. ~mirekb
0

2018-02-14 20:40:05

z mapy zasiegu zniknelo cdma420 po nordisku..ta siec dyspozytorska juz tylko na kolej..ciekawe kto wezmie w końcu 450MHz..moze polkomtel?

Odpowiedz

141. ~aaa
0

2018-02-14 18:46:23

Plus i Cyfrowy Polsat, będą wykorzystywać infrastrukturę netii do sprzedaży internetu po kablu, dzięki temu sieć bezprzewodowa się odciąży co będzie skutkowało lepszym zasięgiem i odbiorem internetu. tylko chwile trzeba poczekać aż będzie fuzja.

Odpowiedz

140. wlo
0

2018-02-14 17:09:25

Gdzie te regulaminy niby? Raptem podstawowy regulamin jest - zwykły i dla elastycznej... I tylko ze sprzedażą "wiązaną" na raty sprzętu ;-)

Odpowiedz

139. ~~
0

2018-02-14 15:57:08

Tylko Internet LTE staniał, reszta kiepsko.

Odpowiedz

138. ~pabloki
1

2018-02-14 15:44:40

wynika mi z tego bajzlu na tronie plusa że konwersja z karty lub mix ma od dziś gorsze warunki i tylko oferta elastyczna która jest niekorzystana dla klienta . chyba ze jeszcze nie ustawili strony.internet bez końca = 12 GB i lejek 1 Mbps. inni dają 10 GB i lejek 1 Mbps . w abo za 50 zł nie dostepu do pakietu ipla elastyczna.@wlo masz dane jakie byly poprzednio przy tych progach cenowych pakiety danych?@131 widzę uzyskałeś dostęp do wersji próbnej strony. przecież widzisz że jest graficznie źle zrobiona. teraz pewnie już dopisali w taryfie za 30 zł pełny no limit ale kolorystyka nie zgadza sie z kolorystyką nowej oferty.

Odpowiedz

137. ~pabloki
0

2018-02-14 15:20:47

niech telepolis napisze do plusa czy do tych taryf głosowych można dokupic dodatkowe - po wykorzystaniu pakietu w abonamencie - pakiety internetu. koniecznie w ten sposób bo ich biuro obsługi nie zrozumiało pytania ale tez nie wiedziano tam czy mozna te pakiety dokupić .wprowadzono ofertę " na odwal " a mieli kilka dni na uszcenie konsultantom informacji . ale po co ?

Odpowiedz

136. ~Flej_plej
1

2018-02-14 14:58:02

Kto mi powie jaki sens ma Plus mix bez tel? Skoro to samo można mieć na kartę za 25 zł? A tam za 40zl?

Odpowiedz