DAJ CYNK

Mastercard po raz 10. wspiera WOŚP podczas Finału

Marian Szutiak

Wydarzenia

Mastercard 30 finał WOŚP 10 lat

Mastercard, jak przez 9 lat wcześniej, wspiera 30. Finał WOŚP. eSkarbonka i akcja na Twitterze #MastercardGraZWOSP to dwa łatwe sposoby na dołączenie się do akcji.

W najbliższą niedzielę, 30 stycznia 2022 roku, wystartuje 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz dziesiąty partnerem tej inicjatywy będzie firma Mastercard, pomagając przez dostarczanie narzędzi ułatwiających prowadzenie zbiórki. W ostatnich dwóch latach szczególne znaczenie ma wsparcie darczyńców i kwestujących w wymagających pandemicznych czasach, kiedy trzeba zadbać o bezpieczeństwo własne i innych.

Zobacz: Badanie Mastercard: młodzi Polacy chętnie korzystają z płatności zbliżeniowych i bankowości elektronicznej
Zobacz: Bank Pocztowy będzie wydawać tylko karty Mastercard

#MastercardGraZWOSP

Po raz dziewiąty w dniu Finału WOŚP na Twitterze będzie trwała akcja z #MastercardGraZWOŚP. Za pierwszy tweet lub retweet każdego użytkownika z tym hashtagiem opublikowany w dniu Finału, Mastercard przekaże 5 złotych na konto Orkiestry. Ro temu w ten sposób zebrano 358365 zł (71673 wpisy). Tweetować można od godziny 00:00 do 23:59 30 stycznia 2022 roku. Łącznie, od początku inicjatywy, dzięki użytkownikom Twittera Mastercard przekazał na rzecz WOŚP ponad 1,6 mln zł.

Siłą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są Polacy – Ci, którzy aktywnie włączają się w kwestowanie i Ci, którzy szczodrze dorzucają się do WOŚP-owych puszek. Sukces, którym cieszymy się od 30 lat to praca i zaangażowanie tysięcy osób. Kluczowe jest nie tylko zadbanie o dostępność i łatwość różnorodnych form zbiórek, ale także o bezpieczeństwo, tych którzy są z nami. Dlatego tak ważne są narzędzia takie jak eSkarbonka czy akcje na Twitterze, za pomocą których można pomagać bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie. Wierzę, że ten styczniowy dzień rozpali wielkie granie w pomaganie – bądźcie z nami.

– powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP

eSkarbonka – WOŚP-owa puszka on-line

Z okazji 30. Finału WOŚP Mastercard już po raz piąty uruchomił eSkarbonkę. To wirtualna puszka, do której można wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji, korzystając z linku do strony eskarbonka.wosp.org.pl. Taka forma „wpłat na odległość” okazała się bardzo potrzebna szczególnie w czasie pandemii COVID-19. Za pomocą tego narzędzia w ubiegłym roku darczyńcy wpłacili zdalnie ponad 17 mln zł, co stanowiło 10% całej zebranej w czasie 29. Finału kwoty. W tym roku, na dwa dni przed Finałem, w wirtualnej puszce znajduje się już ponad 5 mln zł, czyli więcej niż rok temu o tej samej porze. Kwestować on-line można do północy 31 stycznia 2022 roku.

Mastercard eSkarbonka baner

Podobnie jak rok temu, swoje eSkarbonki mogą zakładać sztaby, osoby prywatne oraz firmy z segmentu MŚP, które mogą w ten sposób prowadzić zbiórkę wśród swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, bez konieczności rejestrowania sztabu. Do tej pory założono ponad 37500 wirtualnych puszek. Link do każdej z nich jej właściciel, wolontariusz, może rozesłać do grona swoich przyjaciół i znajomych, poszerzając tym samym grono darczyńców, którzy będą mogli przyłączyć się do akcji z każdego miejsca na świecie. Każdy, kto zdecyduje „dołożyć się” do wirtualnej puszki, zobaczy jedną z kilkunastu ciekawostek dotyczących WOŚP. Z kolei darczyńcy, którzy jako sposób wpłaty wybiorą kartę Mastercard, będą mogli wybrać jedną z piosenek granych w czasie poprzednich Finałów WOŚP, która znajdzie się na jubileuszowej playliście.

Mastercard od 10 lat wspiera Fundację WOŚP. To długoletnie zaangażowanie ogromnie nas cieszy i napawa nas dumą – stąd właśnie hashtag #dumnizpomagania, który towarzyszy nam podczas tegorocznego Finału.  Zeszłoroczne, rekordowe wyniki zbiórki w eSkarbonce i akcji na Twitterze udowodniły, że zdalne pomaganie to idealne rozwiązanie na miarę naszych trudnych czasów. To fantastyczne, że izolacja i troska o zdrowie nie zgasiła w Polakach chęci pomagania, a jedynie otworzyła ich na szukanie innych, nowych sposób włączenia się w święto radości i dobroci, jakim jest Finał WOŚP.

– skomentował Jerzy Hołub, dyrektor marketingu w polskim oddziale Mastercard Europe

iWolontariusz i eSztab, czyli WOŚP w Internecie

Siłą WOŚP są przede wszystkim tysiące wolontariuszy, którzy na kilka dni porzucają swoje codzienne obowiązki i poświęcają się zbieraniu funduszy. Doceniając ich zaangażowanie i chcąc im pomóc w zbiórce, Mastercard od kilku lat dostarcza im przydatne rozwiązania cyfrowe. Jednym z nich jest serwis internetowy iWolontariusz. Platforma ułatwia rekrutację i rejestrację wolontariuszy, a także służy jako centrum informacji dla nich. Pozwala na usprawnienie komunikacji i zacieśniania relacji między wszystkimi zaangażowanymi osobami oraz wsparcie kwestowania.

Dodatkowym ułatwieniem od firmy Mastercard dla sztabów WOŚP jest specjalny kreator witryn internetowych, czyli eSztab. Dzięki niemu każdy z lokalnych sztabów może w prosty i szybki sposób stworzyć swoją wersję przygotowanej przez WOŚP sztabowej strony internetowej, na której darczyńcy mogą śledzić informacje o wydarzeniach związanych z WOŚP w ich sąsiedztwie, ale też mieć dostęp do ogólnopolskich komunikatów, podsumowań zbiórek, aukcji, wywiadów czy materiałów wideo. Listę wszystkich stron można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Play gra z WOŚP i pomaga w okamgnieniu
Zobacz: Unikatowy Xiaomi MIX 4 z dedykacją Igi Świątek – możesz go wylicytować dla WOŚP

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Dziurek / Shutterstock.com, Mastercard

Źródło tekstu: Mastercard

Przewiń w dół do następnego wpisu

Kredyty gotówkowe

Porównaj wszystkie kredyty w jednym miejscu

Alior Bank
Kredyt Gotówkowy "Czyste Powietrze"
RRSO: 7,43%Kwota do zapłaty: 5 573,53 zł

Rata: 154,82 zł

Darmowa porada
Santander Bank Polska
Promocyjny Kredyt Gotówkowy
RRSO: 8,29%Kwota do zapłaty: 5 639,72 zł

Rata: 156,66 zł

Darmowa porada
Kasa Stefczyka
Pożyczka konsolidacyjna FIT
RRSO: 8,3%Kwota do zapłaty: 5 640,55 zł

Rata: 156,68 zł

Darmowa porada

Kredyty dla firm

Porównaj wszystkie kredyty dla firm w jednym miejscu

Nest Bank
BIZnest Kredyt w Ratach - Przedsiębiorca
Prowizja: 1 995 złWaluta: PLNOkres: 6 miesięcy - 8 lat

Marża: od 0,2%

Darmowa porada
Nest Bank
BIZnest Kredyt w Ratach - Profesjonalista
Prowizja: 1 995 złWaluta: PLNOkres: 6 miesięcy - 8 lat

Marża: od 0,5%

Darmowa porada
Alior Bank
Kredyt w rachunku bieżącym
Prowizja: 1 250 złWaluta: PLN, EUR, USD, CHF, GBPOkres: maks. 2 lata

Marża: od 0,75%

Konta osobiste

Porównaj wszystkie konta osobiste w jednym miejscu

Toyota Bank
Konto młodzieżowe Click
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0 zł

Koszt miesięczny: 0 zł

Darmowa porada
Crédit Agricole
Konto dla Ciebie GO!
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0-3 zł

Odbierz 100 zł KieszonkoweGO! i kartę z wizerunkiem za FREE!
Promocja trwa do 31 sierpnia 2022 więcej» r.

Koszt miesięczny: 0 zł

Darmowa porada
ING Bank Śląski
Konto z Lwem Mobi
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0-5 zł

Zgarnij do 200 zł w promocji za otwarcie konta:
Zyskasz 120 zł, jeśli:
· do więcej» 30 czerwca otworzysz konto Mobi z kontem oszczędnościowym i kartą do konta,
· do 31 sierpnia zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych
oraz dodatkowe 80 zł, jeśli:
· z wymienionych 10 transakcji bezgotówkowych, min. 3 zrobisz BLIKIEM w internecie,
· do 31 sierpnia założysz Smart Saver, na którym odłożysz min. 30 zł.
Nagrodę otrzymasz do 16 września 2022 r. na Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN otwarte od dnia rozpoczęcia promocji.
Upewnij się, że masz udzielone zgody marketingowe – zrobisz to w Moim ING. Brak zgód oznacza rezygnację z udziału w Promocji.

Koszt miesięczny: 0 zł

Darmowa porada

Konta dla firm

Porównaj wszystkie konta dla firm w jednym miejscu

Bank Pekao S.A.
Konto Przekorzystne Biznes w promocji
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0/5 zł

Promocja „2 000 zł premii dla firm i 0 zł za konto i kartę przez 2 lata”:
- zwrot 3 więcej» % (max 600 zł) za transakcje bezgotówkowe
- 400 zł za umowę na terminal płatniczy
- 600 zł za umowę o kredyt, pożyczkę, ratę leasingu i faktoringu
- 200 zł za założenie firmy z kontem za pośrednictwem wniosku w Pekao S.A.
- 200 zł dodatkowego bonusu dla aktywnych
Promocja dostępna do 31 sierpnia 2022r

Koszt miesięczny: 0 zł

mBank
mBiznes Standard (w promocji)
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0/5 zł

Koszt miesięczny: 0 zł

Darmowa porada
Alior Bank
iKonto Biznes
Konto: 0 złKarta: 0 zł Bankomaty: 0/5 zł

Premia nawet do 1500 zł premii
Premia w wysokości do 1500 zł będzie wypłacana klientowi, który więcej» wykona czynności określone w „Regulaminie Promocji "1500 zł dla firm" dla posiadaczy iKonta Biznes lub rachunku 4x4” - edycja III. Maksymalna wysokość premii wynosi 1500 zł na okres 12 miesięcy. Premia wypłacana jest w cyklach miesięcznych, nie więcej niż 125 zł w każdym miesiącu trwania Promocji. Szczegółowe warunki opisane są w „Regulaminie promocji "1500 zł dla firm" dla Posiadaczy Rachunku iKonto Biznes lub rachunku 4x4”- edycja III.

Nawet 150 zł na start w formie multivoucherów do wymiany na karty podarunkowe dla posiadaczy karty debetowej Mastercard z Plusem
Promocją „Multivouchery dla Posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem” objęci zostaną posiadacze karty debetowej Mastercard z Plusem, którzy zawarli z Bankiem umowę o Kartę debetową Mastercard z Plusem w okresie od 1.02.2022 r. do 30.06.2022 r. Promocja trwa od 1.02.2022 r. do 30.06.2022 r. lub do wyczerpania puli nagród – Bank umieści stosowną informację na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli nagród na stronie internetowej. Uczestnik może otrzymać maksymalnie trzy nagrody premiowe, które może zrealizować na stronie https://multivoucher.pl, po spełnieniu wszystkich warunków opisanych w § 5 Regulaminu promocji „Multivouchery dla Posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”.

10% zniżki na wynajem sprzętu Rentup od firmy WeSub za korzystanie z karty debetowej Mastercard z Plusem.
W okresie trwania promocji wystaczy, aby Klient zrealizował kartą z Plusem transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł, a uzyska dostęp do platformy RentUp, na której wybiera sprzęt dla siebie i wynajmuje go w atrakcyjnej cenie. Klient zyskuje 10% rabatu na wynajem m.in. najnowszych modeli sprzętu typu iPhone 13 (Pro, Pro Max, Mini), iPad Pro z procesorem M1, iPad Mini oraz laptopów ASUS i MacBooki Air lub Pro w wielu konfiguracjach. Promocja trwa od 10.03.2022 r. do 30.10.2022 r., a jej organizatorem jest WeSub S.A. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Promocji "RABAT W RENT UP DLA POSIADACZY FIRMOWEJ KARTY DEBETOWEJ MASTERCARD Z PLUSEM".

Koszt miesięczny: 0 zł

Darmowa porada

Karty kredytowe

Porównaj wszystkie karty kredytowe w jednym miejscu

Bank BPS
VISA Gold
Oprocentowanie: 8.00Okres bezodsetkowy: 56 dni

Bezpłatne ubezpieczenie karty;
Możliwość automatycznej spłaty zadłużenia z konta;
Możliwoś więcej» rozkładania transakcji na raty
Możliwość zamówienia dodatkowej karty dla osoby powyżej 13 roku życia

Maks. limit: 50 000 zł

Darmowa porada
Bank BPS
MasterCard Credit
Oprocentowanie: 8.00Okres bezodsetkowy: 51 dni

Bezpłatne ubezpieczenie, możliwość automatycznej spłaty zadłużenia z konta

Maks. limit: 20 000 zł

Darmowa porada
Bank BPS
World MasterCard
Oprocentowanie: 8.00Okres bezodsetkowy: 56 dni

Bezpłatne ubezpieczenie, możliwość automatycznej spłaty zadłużenia z konta; możliwość rozkładania tr więcej» nsakcji na raty. Do wydania karty nie jest wymagane posiadanie konta osobistego w Banku BPS

Maks. limit: 50 000 zł

Darmowa porada