DAJ CYNK

Play gra z WOŚP i pomaga w okamgnieniu

Marian Szutiak

Wydarzenia

Play finał WOŚP 2022 pomoc w okamgnieniu

Play już 11 lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ramach 30. Finału fioletowy operator przygotował między innymi wyzwanie Pomaganie w okamgnieniu.

Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który już po raz 11. odbędzie się przy udziale operatora sieci Play. Tegorocznym celem zbiórki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Zobacz: Uber wspiera WOŚP i zaprasza do rywalizacji
Zobacz: PayU z jubileuszową zbiórką dla WOŚP. Pomagać można bez wychodzenia z domu

Play ponownie gra z WOŚP

W ten wyjątkowy dla Fundacji WOŚP dzień operator zaprasza do swojej fioletowej strefy na Placu Defilad w Warszawie. Przez całą niedzielę (30 stycznia 2022 roku) odwiedzający znajdą tam mnóstwo rozrywek. Główną atrakcją będzie tradycyjnie wielki diabelski młyn, którym przejażdżka zapewni niesamowity widok na centrum stolicy. Dodatkowo goście strefy Play mogą liczyć na rozgrzewające gadżety rozdawane na miejscu.

Pomagać mogą również klienci Play. Wystarczy, że opłacą fakturę lub doładują konto za pomocą aplikacji Play24, a operator przekaże dodatkowe środki na cele WOŚP. Nie wiąże się to z dodatkową opłatą – faktury zostaną opłacone, a 100% kwoty doładowania trafi na konto klienta.

Pomaganie w okamgnieniu

Aby dodatkowo zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, użytkownicy aplikacji TikTok będą mogli wziąć udział w wyzwaniu „Pomaganie w okamgnieniu”, które ma na celu uzmysłowić jak niewiele trzeba, by wyciągnąć pomocną dłoń. Szczegóły na stronie playdlawosp.pl.

Play pomagamy w okamgnieniu

Bo najważniejsze jest bezpieczeństwo

Play zadba również o bezpieczeństwo wszystkich kwestujących, zapewniając im zarówno maseczki, jak i smycze do zawieszenia identyfikatora z hologramem. To niezbędny element wyposażenia każdego zgłoszonego wolontariusza, który będzie zbierał pieniądze na rzecz Fundacji WOŚP.

Złote karty SIM

Podobnie jak w latach ubiegłych, Play przekazał na licytację 100 złotych kart ze specjalnymi numerami. Powalczą o nie Najbardziej Hojni Darczyńcy, a ich końcową fazę będzie można oglądać na żywo dzięki transmisji telewizyjnej.

Aplikacja 30. WOŚP

Aby jeszcze lepiej poznać historię Fundacji oraz jej cele, warto pobrać darmową aplikację 30. WOŚP. Zawiera ona również niezbędne informacje dotyczące 30. Finału. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się quiz, a każda osoba, która go rozwiąże, otrzyma tytuł WOŚPoznawcy.

Charytatywny SMS

Z okazji Finału WOŚP Play oraz pozostali operatorzy uruchamiają możliwość niesienia pomocy za pośrednictwem SMS-ów. Wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE na numer 75565 (koszt 6,15 zł z VAT). Cała zebrana kwota zostanie przekazana na konto Fundacji, a metoda ta będzie aktywna do 14 lutego 2022 roku.

Pracownicy Play również pomagają

Wśród wolontariuszy działających na rzecz WOŚP znajdują się także pracownicy Play. Utworzyli oni sztaby, dzięki którym będą wspólnie kwestować niezależnie od pogody. W wybranych salonach Play dostępne będą puszki WOŚP, do których można będzie wrzucić datek. Pracownicy Contact Center będą wspierać Fundację w licytacjach telefonicznych aż do samego zakończenia, a fioletowa ekipa pobiegnie w sobotnim biegu „Policz się z cukrzycą”.

Zobacz: Play na kartę: zobacz, jak zgarnąć 200 GB Internetu
Zobacz: Play do smartfonu Huawei P50 dodaje zegarek w prezencie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Gawlik / Shutterstock.com, Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu