DAJ CYNK

Play na kartę: zobacz, jak zgarnąć 200 GB Internetu

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play na kartę 200 GB Internetu jak dostać

W Play trwają dwie promocje, w ramach których użytkownicy fioletowej oferty na kartę mogą zdobyć łącznie aż 200 GB Internetu w prezencie. 

100 GB na start

Na początku stycznia pisaliśmy, że Play przedłużył promocję, w ramach której na nowych użytkowników fioletowej oferty na kartę czekał powitalny pakiet 100 GB Internetu w prezencie. Aby z niej skorzystać, wystarczy przenieść się z innej sieci lub kupić, zarejestrować, aktywować i doładować starter Play na kartę. Po spełnieniu warunków darmowy pakiet na start można aktywować w aplikacji Play24.

Zobacz: Play na kartę i 100 GB za darmo – promocja potrwa dłużej

Play 100 GB starter

Pakiet jest ważny przez 30 dni, a z promocji można skorzystać do końca czerwca 2022 roku. Szczegóły w regulaminie.

Zobacz: Play do smartfonu Huawei P50 dodaje zegarek w prezencie

Dodatkowe 100 GB za aktywację pakietu

Dziś Play wprowadził nową promocję dla użytkowników oferty na kartę, w ramach której można otrzymać dodatkowe 100 GB Internetu. Wystarczy w tym celu w aplikacji Play24 wybrać i kupić pakiet za minimum 35 zł. Bonus nie jest przyznawany przy odnowieniu się pakietów aktywowanych przed lub trakcie tej oferty promocyjnej. Aktywacja bonusu nastąpi automatycznie w ciągu 48 godzin od aktywacji zakupionego pakietu.

Z oferty „100 GB za włączenie pakietu za minimum 35 zł” można skorzystać w ramach ofert: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę za darmo, Internet na Kartę 5zł, Internet na Kartę 9zł, Internet na Kartę 19zł, Internet na Kartę 2.0, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę oraz Red Bull MOBILE na Kartę 7MNP.

Promocja obowiązuje od 27 stycznia do 30 kwietnia 2022 roku, a przyznawany w jej ramach pakiet jest ważny przez 30 dni. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: T-Mobile: nowe warianty MIX BOX-ów. Trzy smartfony i sportowe gadżety
Zobacz: Orange daje prezent, dobry bonus na ferie. Odbierz do 1 lutego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu