DAJ CYNK

Orange daje prezent, dobry bonus na ferie. Odbierz do 1 lutego

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange daje prezent

Jest środa, jest też nowy prezent od Orange. Klienci, korzystający z cotygodniowych okazji, którzy liczyli na jeszcze większy niż poprzednio pakiet internetu, będą trochę rozczarowani, ale za to operator proponuje usługę przydatną podczas ferii zimowych.  

W zeszłą środę w cotygodniowej akcji na klientów pomarańczowej sieci czekała paczka 10 GB internetu. Ponieważ jeszcze wcześniej było to 5 GB, można było się zastanawiać, czy dziś operator nie podbije stawki i nie da na przykład 15 GB. Jednak nie podbił.

Zobacz: T-Mobile zrzuca kaganiec. Na taką ofertę czekasz

Tym razem Orange proponuje swoją Nawigację Orange – bezpłatnie na dwa miesiące. Ten prezent pojawiał się już wcześniej w akcjach „Środy z Mój Orange” i najwyraźniej wszedł już do stałego repertuaru. Przez promocyjne dwa miesiące koszt korzystania z usługi wyniesie 0 zł (nie licząc zużycia pakietu internetu), natomiast później będzie naliczana opłata 12,99 zł. Bez obaw, usługę można zawczasu wyłączyć. 

Nawigacja Orange

Darmową Nawigację Orange można odebrać w aplikacji zakładce „Dla Ciebie” od dziś do wtorku 1 lutego 2022 r. Oferta skierowana jest do abonamentowych klientów Orange. 

Nawigacja Orange to pomarańczowa wersja NaviExperta. Głównymi zaletami aplikacji i usługi są: aktualizowanie map na bieżąco oraz przekazywane na żywo informacje o sytuacji na drogach – korkach, remontach, objazdach, fotoradarach, patrolach policji itd. Dane na ten temat pozyskiwane są z kilku źródeł, w tym zarówno z profesjonalnego monitoringu floty, jak i od samych użytkowników. 

Nawigacja Orange

Nawigacja Orange bierze pod uwagę te wszystkie czynniki i wskazuje kierowcy, jaką trasa najlepiej jechać, by uniknąć utrudnień w podróży. Wskazówki dotyczące optymalnej trasy podawane są także w trakcie jazdy, wraz ze zmieniającą się sytuacją drogową. 

Zobacz: Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty
Zobacz: Play na kartę i 100 GB za darmo – promocja potrwa dłużej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: wł.