DAJ CYNK

T-Mobile zrzuca kaganiec. Na taką ofertę czekasz

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile nowa oferta Internet bez ograniczeń

T-Mobile zapowiedział wprowadzenie nowej oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych z łącznością 5G oraz Internetem bez limitów danych, a nawet prędkości. A w prezencie Rozrywka Uwolniona oraz rabaty na urządzenia.

T-Mobile podczas specjalnej konferencji prasowej zapowiedział wprowadzenie nowej oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych. Magentowy operator chce za jej pomocą stworzyć przestrzeń maksymalnej wolności, jako antidotum na wszelkie ograniczenia, z którymi stykamy się w ostatnim czasie.

Zobacz: T-Mobile wprowadził usługę, jakiej nie ma żaden z operatorów. Kto skorzysta?
Zobacz: T-Mobile: nowa oferta MagentaBIZNES dla firm. Większe pakiety, więcej minut

Patrząc na to, jak nieprzewidywalny jest dziś świat i jak trudno zaplanować przyszłość, przynajmniej w zakresie usług telekomunikacyjnych chcemy dać klientom komfort podjęcia decyzji, po której ani dzisiaj ani w przyszłości nie będą musieli się zastanawiać, czy wybrana oferta będzie odpowiadać na ich aktualne i przyszłe potrzeby. Z tym założeniem przygotowaliśmy oferty nielimitowanego dostępu do Internetu w domu, jakimi są Internet światłowodowy lub ten oparty na infrastrukturze mobilnej, z których korzysta już ponad 400 tysięcy klientów i tak samo jest w przypadku usług mobilnych w telefonie. Ogromne inwestycje w infrastrukturę telekomunikacyjną dają nam przestrzeń do tworzenia odważnych ofert.

– tłumaczy Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska

W pełni nielimitowana oferta na smartfon to dla nas naturalny krok i odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzisiaj zmieniamy ofertę dla klientów abonamentowych, ale na tym nie poprzestajemy. Nadal będziemy pracować nad kolejnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, by zapewnić im jak najlepsze doświadczenia, prostotę, a także docenić ich lojalność. Wraz z ofertą zmieni się również nasza komunikacja, w której jeszcze więcej uwagi poświęcimy klientowi, jego potrzebom i możliwościom, jakie daje mu nasza oferta.

– dodał Goran Markovic, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska

Abonamenty bez limitów

Nowa oferta abonamentowa, która zacznie obowiązywać od 20 stycznia 2022 roku, to cztery taryfy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami. W trzech taryfach będzie można korzystać z technologii 5G, natomiast w dwóch najdroższych abonamentach dostaniemy Internet bez ograniczeń. Szczegóły w tabeli poniżej.

Taryfa XS S (5G) M (5G) L (5G)
Abonament miesięczny z rabatami 45 zł 55 zł 65 zł 85 zł
Kolejny abonament komórkowy z rabatami 25 zł 35 zł 45 zł 65 zł
Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu
Internet w telefonie 8 GB 40 GB Bez limitu danych
Prędkość do 30 Mb/s
Bez limitu danych
Bez limitu prędkości
Rabat na urządzenia - do 100 zł do 200 zł do 300 zł
Rozrywka Uwolniona za 0 zł - - 6 miesięcy 12 miesięcy


Zniżki na urządzenia

Oprócz standardowych rabatów na urządzenia, który w taryfach S, M i L sięga odpowiednio 100 zł, 200 zł i 300 zł, T-Mobile na start nowej oferty przygotował dodatkowe promocje na sprzęt. Na przykład smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro od 20 do 31 stycznia 2022 roku będzie można kupić za 1099 zł w taryfie L. Oznacza to łączny rabat w wysokości 500 zł.

T-Mobile Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Nowym taryfom M i L towarzyszyć będą specjalne zniżki na zestawy urządzeń. I tak, wybierając:

  • smartfon Samsung Galaxy A52s 5G klient otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds2 o wartości 649 zł,
  • smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G, do klienta trafi w prezencie smartfon Samsung Galaxy A12 o wartości 749 zł,
  • smartfon Xiaomi 11 Lite 5G NE, klient otrzyma w prezencie zestaw Smart Home Sport 2 o wartości 499 zł (zestaw Xiaomi w ofercie od 25 stycznia we wszystkich kanałach, a w zestawie waga, słuchawki i opaska sportowa).

T-Mobile zestawy

Zobacz: Orange ma nową ofertę tygodnia. Te smartfony Vivo kupimy taniej
Zobacz: Orange Flex: kibicuj polskim skoczkom i skorzystaj z rabatów

Ankieta
28%
22%
12%
14%
18%
6%

Wszystkich głosujących: 2382

Źródło ankiety: T-Mobile zrzuca kaganiec. Na taką ofertę czekasz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock (Grand Warszawski)

Źródło tekstu: T-Mobile, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu