DAJ CYNK

T-Mobile: nowa oferta MagentaBIZNES dla firm. Większe pakiety, więcej minut

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile: nowa odsłona oferty MagentaBIZNES dla firm

T-Mobile wprowadził zmiany w ofercie MagentaBIZNES dla firm. Zdaniem operatora ułatwią one przedsiębiorcom codzienną pracę. Teraz otrzymają oni szybszy internet, większy pakiet w najniższej taryfie, a także dodatkowe minuty do Unii Europejskiej.

Nowa oferta MagentaBIZNES stawia na wyższą prędkość internetu, która w pakietach MagentaBIZNES S oraz MagentaBIZNES M wzrasta z 20 Mb/s do 30 Mb/s. W wersji L pozostaje zaś na poziomie 200 Mb/s, a w VIP – bez limitu

To jednak nie wszystko. Z większego pakietu korzystać będą mogli również posiadacze pierwszej z wymienionej taryf – wersji S, którzy do dyspozycji będą mieć od teraz nie 10, a 20 GB miesięcznie. Co więcej, przez pierwsze trzy miesiące będzie to 40 GB na miesiąc. W wypadku wyższych planów taryfowych dostęp do internetu w dalszym ciągu jest przy tym nielimitowany.

Zobacz: Wielka wyprzedaż w Orange. Rusza nowa odsłona promocji dla firm

T-Mobile: 100 minut do Unii Europejskiej

Dodatkowo wszystkie taryfy z oferty MagentaBIZNES zostały wzbogacone o zapas 100 minut do Unii Europejskiej. W przypadku wariantów M, L i VIP klient otrzyma natomiast dodatkowe pakiety minut do Unii Europejskiej dzielone między wszystkie karty SIM w firmie w obrębie tego samego konta abonenckiego MagentaBIZNES. 

Dla oferty MagentaBIZNES M będzie to 100 minut, w wypadku wersji MagentaBIZNES L – odpowiednio 200 min, z kolei dla opcji MagentaBIZNES VIP analogicznie 500 minut na połączenia z innymi krajami.

Oprócz tego plany taryfowe MagentaBIZNES we wszystkich wariantach oferują dostęp do sieci 5G, a dodatkowo nielimitowane usługi telekomunikacyjne, czyli SMS-y, MMS-y oraz rozmowy w kraju i w roamingu w Unii Europejskiej. 

Za poszczególne pakiety klienci zapłacą: 45 zł w wariancie S, 75 zł dla wariantu M, 90 zł w przypadku wersji L oraz 120 zł w opcji VIP. 

nowa odsłona oferty MagentaBIZNES dla firm

Karta SIM z 1 zł na miesiąc

Dodatkowo użytkownicy oferty MagentaBIZNES mogą dokupić dodatkowe karty SIM za 35 zł netto miesięcznie każda. A jeśli po 7 miesiącach okaże się ona aktualnie niepotrzebna, nieużywana karta będzie kosztować firmę 1 zł w skali miesiąca. W każdym momencie można też wrócić do ponownego użytkowania karty.

Zobacz: T-Mobile: oto najpopularniejsze smartfony 5G. Jakie modele rządzą w rankingu?
Zobacz: T-Mobile: nowa usługa zmniejsza ryzyko niechcianego przelogowania

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, T-Mobile

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu