DAJ CYNK

Vectra ma nową ofertę. Netflix nawet na rok za darmo

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Vectra ma nową ofertę. Netflix nawet na rok za darmo

Vectra przygotowała nową ofertę. Kupując pakiet złożony z Internetu światłowodowego oraz Telewizji Smart, w prezencie można otrzymać nawet rok darmowego dostępu do platformy Netflix.

Od 1 lutego 2023 roku można skorzystać z nowej oferty Vectry. Decydując się na zakup Internetu światłowodowego (o prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s) z Telewizją Smart można otrzymać 3, 6 lub nawet 12 miesięcy darmowego dostępu do platformy Netflix. Długość tego okresu zależy od wybranego pakietu telewizyjnego. Promocja zapewnia korzystanie z całego katalogu platformy, w tym takich hitów, jak „Glass Onion”, „Wednesday” czy jednej z najnowszych premier filmowych „Bielmo” oraz kolejnych sezonów popularnych seriali, w tym: „Sexify”, „Wikingowie: Walhalla” lub „Ginny i Georgia”.

Zobacz: Vectra podniesie ceny. Umowa? Klienci ponoć znali ryzyko
Zobacz: Vectra zaskakuje nową ofertą. Tego w Polsce jeszcze nie było

Na najdłuższy, roczny okres korzystania z platformy Netflix w prezencie, mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na Platynowy pakiet telewizji (177 kanałów). Osoby wybierające pakiety z mniejszą liczbą kanałów otrzymają możliwość korzystania z serwisu w prezencie przez 6 miesięcy (pakiet Złoty, 139 kanałów) lub 3 miesiące (pakiet Srebrny, 82 kanały).

Vectra baner

Oferta obowiązuje do 31 marca 2023 roku i dotyczy kontraktów zawieranych na 24 miesiące. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Vectry. Po upływie darmowego okresu opłata za dostęp do usługi Netflix będzie naliczana do końca obowiązywania umowy.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie www.vectra.pl.

Zobacz: Virgin Mobile kończy z ważną usługą dla „karciarzy”. Co w zamian?
Zobacz: Orange na kartę. Idą zmiany, zapłacisz więcej, ale też coś zyskasz

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Konektus Photo / Shutterstock.com, Vectra

Źródło tekstu: Vectra

Przewiń w dół do następnego wpisu