DAJ CYNK

TomTom: 1,5 mld zmian w mapach w ciągu miesiąca

21.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2399

Ważne 1

1

TomTom ogłosił dziś, że w ciągu jednego miesiąca wprowadził 1,5 miliarda zmian w mapach cyfrowych, które są co tydzień dostarczane konsumentom.TomTom ogłosił dziś, że w ciągu jednego miesiąca wprowadził 1,5 miliarda zmian w mapach cyfrowych, które są co tydzień dostarczane konsumentom.

Baza map TomTom przyjmuje średnio ponad 570 zmian na sekundę, które zachodzą w rzeczywistości na całym świecie. Zmiany te dotyczą geometrii i cech drogowych, mogą obejmować nowe punkty POI, analizowane skrzyżowania dróg lub nowy adres.

W ciągu ostatnich lat TomTom jeszcze zoptymalizował techniki mapowania dzięki wykorzystaniu danych zebranych od setek milionów użytkowników map na całym świecie, danych GPS z 550 milionów podłączonych urządzeń, pracy lokalnych inżynierów i użyciu pojazdów MoMa. Zintegrowana platforma do tworzenia map transakcyjnych TomTom wykorzystuje uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję, aby zapewnić krótki czas między wykrywaniem zmian w rzeczywistym świecie i aktualizowaniem mapy. Ten poziom skalowalności pozwala TomTom radzić sobie z dowolnym poziomem szczegółowości zarówno na mapie nawigacyjnej, jak i na tej wysokiej rozdzielczości (HD) - dla autonomicznych pojazdów.

Aby kształtować przyszłość mobilności, 1,5 miliarda zmian na naszych mapach w ciągu jednego miesiąca dowodzi skalowalności naszej unikalnej platformy produkcyjnej i przybliża nas do map w czasie rzeczywistym. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kreować tę przyszłość - powiedział Alain De Taeye, członek zarządu TomTom.

Źródło tekstu: TomTom

Tagi: tomtom
Przewiń w dół do następnego wpisu