DAJ CYNK

W Plushu na start dostaniesz aż 400 GB Internetu

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W Plushu na start dostaniesz aż 400 GB Internetu

Plus w nowej kampanii przypomina o gigaofercie w Plushu na kartę. By z niej skorzystać, wystarczy wysłać SMS-a. Do zgarnięcia jest aż 400 GB Internetu na start.

Nowi klienci oferty Plush na kartę mogą w promocji na start otrzymać dwa razy więcej gigabajtów niż wcześniej, czyli aż 400. By z tego skorzystać, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści ZGODA pod numer 80600. W ten sposób użytkownik zgadza się na otrzymywanie newsów od operatora, dzięki czemu ma być blisko z promocjami. SMS musi być wysłany w ciągu 30 dni od aktywacji numeru, a pakiet gigabajtów można wykorzystać w zasięgu 5G Ultra, jak i 5G oraz 4G/LTE.

Zobacz: Plus tu i teraz daje 400 GB. Wystarczy SMS
Zobacz: Plush: trzy miesiące abonamentu gratis

Bonusowe gigabajty są ważne przez 30 dni i można z nich skorzystać tylko w kraju. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie.

Plush na kartę 400 GB na start baner

Plush wygrywa na starcie

Promocja w Plushu na kartę jest okazją do startu nowej kampanii reklamowej. Motywem przewodnim spotu (patrz poniżej) jest rywalizacja sportowa. W zawodach pływackich na dystansie 400 m Plush wygrywa na starcie, nie wskakując nawet na wody. Swój sukces zawdzięcza temu, że jest „w czepku urodzony” i wie, „jak nie popłynąć z kosztami Internetu”.

Dla klientów, którzy nie chcą udzielać zgody marketingowej, Plush przygotował mniejszy pakiet 200 GB za darmo na 30 dni. By go odebrać, trzeba wysłać SMS pod numer 80600 o treści 200 GB.

Zobacz: Play zamyka usługę. Ostatnia szansa, by skorzystać
Zobacz: T-Mobile odpala hit. Powróci legendarna oferta

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mieszko Zagańczyk / Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus