DAJ CYNK

InPost z genialną promocją, ale trzeba się śpieszyć

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

InPost wystartował z promocją, która może kibicom osłodzić gorycz dotkliwej porażki. Trzeba się jednak śpieszyć, byz niej skorzystać.

InPost rozpoczął promocję w tak ekspresowym tempie, jak padały wczorajsze bramki dla Czechów i równie szybko trzeba z niej skorzystać, zanim zniknie niczym polska kadra narodowa w spotkaniu eliminacyjnym do nadchodzącego Euro. Skorzystać z prezentu od przewoźnika można tylko przez ten weekend.

InPost umieszcza piłkę w bramce

Wczorajszy mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej mógł rozczarować wielu kibiców, lecz InPost chce choć w mały stopniu osłodzić Polakom gorycz porażki. Firma rozpoczęła promocję "Piłka w bramce" i do zgarnięcia są kody na darmowe nadanie paczki w paczkomatach.

Promocja obejmuje nadanie paczki o gabarytach A lub B i można z niej skorzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej InPostu. Jednak aby załapać się na promocję, konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych. gdyż w przeciwnym razie dostaniemy wiadomość e-mail, w której jesteśmy informowani o trafieniu na "ławkę rezerwowych".

Uzyskane w ten sposób kody ważne są wyłącznie do 26.03.2023. Więcej o samej promocji można znaleźć tutaj.

Zobacz: Tanio już było. Smartfony dopiero podrożeją i to srogo
Zobacz: Xiaomi pokazuje wyniki za 2022 rok. Zysk netto spadł o 60%

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Anna Rymsza) i zrzut ekranu by Lech Okoń

Źródło tekstu: InPost

Przewiń w dół do następnego wpisu