DAJ CYNK

Polska gra zwróciła się 90 minut po premierze. Jest hitem Steama

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Polska gra zwróciła się 90 minut po premierze. Jest hitem Steama

Polska gra Gas Station Simulator okazała się ogromnym sukcesem. Produkcja zwróciła się zaledwie 90 minut po premierze i jest w tym momencie hitem Steama.

Gas Station Simulator to nowa, polska gra krakowskiego studia Dragon Etnertainment. Nazwa mówi tak naprawdę wszystko - wcielamy się w niej w początkującego właściciela stacji benzynowej. Naszym celem jest obsługiwanie klientów i ciągłe rozwijanie biznesu. Z czasem możemy zatrudnić dodatkowych pracowników, którzy zdejmują z naszych barków niektóre obowiązki. Chociaż nie jest to gra dla wszystkich, to już w pierwszych godzinach po premierze produkcja okazała się dużym sukcesem.

Gas Station Simulator

Drago Entertainment poinformowało, że produkcja gry Gas Station Simulator zwróciła się zaledwie 90 minut po premierze. Chodzi o kwotę rzędu 450 tys. złotych. Każdy później sprzedany egzemplarz gry oznacza zarobek dla dewelopera. W ciągu 24 godzin gra wskoczyła na listę najpopularniejszych na Steamie. Platforma umieściła też polski tytuł na liście rekomendowanych. Nie ma tutaj zaskoczenia, przecież w pewnym momencie bawiło się w niej ponad 5600 osób jednocześnie. Z pewnością zachęcająca jest też cena, która w promocji wynosi niecałe 65 zł.

Jeśli chcielibyście wypróbować Gas Station Simulator, to na Steamie jest dostępna wersja demo, dzięki której można przetestować tytuł. 

Zobacz: Battlefield 2042 oficjalnie opóźniony! Kiedy zagramy?
Zobacz: FIFA 22 - z serią żegna się legenda. Nowy, polski komentator

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Drago Entertainment

Źródło tekstu: Drago Entertainment, PCGamesN

Przewiń w dół do następnego wpisu