DAJ CYNK

Battlefield 2042 oficjalnie opóźniony! Kiedy zagramy?

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Battlefield 2042 oficjalnie opóźniony! Kiedy zagramy?

Premiera Battlefield 2042 została oficjalnie przełożona na późniejszy termin. Tym samym potwierdziły się wczorajsze doniesienia.

Battlefield 2042 nie zadebiutuje 22 października, jak pierwotnie zakładano. Potwierdziły się wczorajsze doniesienia, według których EA i DICE przełożą datę premiery gry. Teraz stało się to już oficjalnie. Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że na grę nie będziemy musieli czekać aż do 2022 roku, jak sugerowano w plotkach.

Battlefield 2042 - nowa data premiery

Firmy EA oraz DICE oficjalnie poinformowały o przełożeniu daty premiery gry Battlefield 2042. Dobra informacja jest taka, że opóźnienie wynosi zaledwie 4 tygodnie. Oznacza to, że produkcja pojawi się na półkach w sklepach cyfrowych i stacjonarnych już 19 listopada tego roku.

Battlefield 2042 - nowa data premiery

Z opublikowanego oświadczenia dowiadujemy się, że deweloper potrzebuje dodatkowego czasu, aby dopracować grę. W idealnych warunkach praca odbywałaby się w biurach, ale z powodu pandemii COVID-19 nie jest to możliwe i pracownicy zmuszeni się do wykonywania swoich obowiązków z domu. Właśnie dlatego DICE potrzebuje tych dodatkowych 4 tygodni.

Zobacz: FIFA 22 - z serią żegna się legenda. Nowy, polski komentator
Zobacz: Kupujesz gry w pudełkach? Oto, jak można się naciąć

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: EA/DICE

Źródło tekstu: EA/DICE

Przewiń w dół do następnego wpisu