DAJ CYNK

Telefon do 2500 zł – TOP 5 na wrzesień 2022

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Rankingi

Telefon do 2500 zł – TOP 5 na wrzesień 2022


Jaki jest najlepszy telefon do 2500 zł? Wybieramy 5 modeli na wrzesień 2022.

Jesień to czas, kiedy większość producentów smartfonów funduje nam przetasowania w swoich ofertach. Część urządzeń wypada, pojawiają się inne. Sporo przetasowań widać zwłaszcza w bardzo popularnym wśród kupujących średnim segmencie.

Jak się w tych zmianach odnaleźć? Które smartfony są warte zakupu, szczególnie w dobie szalejącej inflacji? Postanowiliśmy przygotować krótki poradnik, w którym przyjrzymy się pięciu najciekawszym naszym zdaniem smartfonom do 2500 zł.

 Jak wybieraliśmy?

Jak zawsze w przypadku naszych poradników zakupowych wybraliśmy pięć modeli, na które warto wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. W tej grupie jest jeden telefon, który szczególnie mocno przypadł nam do gustu – jemu wręczyliśmy wyróżnienie „Wybór Redakcji”.

Głównymi kryteriami podczas wyboru urządzeń były dostępność w polskich sklepach oraz szeroko rozumiana opłacalność. Mówiąc krótko, staraliśmy się wybierać telefony, które w tej samej cenie dadzą nam więcej od konkurentów: lepsze parametry, wyższą jakość wykonania, lepsze wsparcie producenta itd. Przy każdym modelu znajdziecie krótki opis jego mocnych i słabych stron oraz uzasadnienie, dlaczego uważamy go za dobry wybór w swojej kategorii cenowej.  

Jako punkt odniesienia tradycyjnie braliśmy ceny w dużych, znanych sklepach, w których nie musimy się martwić o potencjalne zawirowania w związku z realizacją zamówienia czy późniejszą reklamacją.

Smartfony uszeregowane zostały alfabetycznie z wyjątkiem „Wyboru Redakcji”, który znajdziecie na ostatniej stronie. Jak zawsze zachęcamy do głosowania w ankiecie na najlepszy Waszym zdaniem telefon z zestawienia oraz dzielenia się własnymi sugestiami w komentarzach.

Ankieta
22%
21%
10%
31%
16%

Wszystkich głosujących: 1049

Źródło ankiety: Telefon do 2500 zł – TOP 5 na wrzesień 2022

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, Unsplash, mat. promocyjne

Źródło tekstu: własne

Przewiń w dół do następnego wpisu