DAJ CYNK

Co kupić na prezent? Świąteczny poradnik zakupowy TELEPOLIS.PL

Redakcja

Rankingi

Podobnie jak w minionym roku, przygotowaliśmy dla Was świąteczny poradnik zakupowy. Jak przystało na portal poświęcony technologiom, to na elektronice użytkowej skupiła się nasza redakcja.

Partnerem poradnika na 2018 rok jest firma Media Expert. Nie narzuciła ona nam jednak żadnej obowiązkowej listy – sprzęt eksperckim okiem dobieraliśmy sami, a jego ceny wzięliśmy właśnie ze sklepu naszego partnera. Jeśli więc znudziły Was sponsorowane poradniki ze sprzętami, które akurat okresie świątecznym chcą wypromować reklamodawcy, bardzo dobrze trafiliście. U nas jest tylko to, na czym faktycznie warto zawiesić oko.

Nie ukrywamy przy tym, że podczas wyboru urządzeń wielokrotnie włączało się w nas dziecko, geek czy czasem nawet nerd. Jak jednak inaczej reagować na tyle fantastycznych "zabawek"? Dla porządku i stopniowego dawkowania gadżeciarstwa, urządzenia posegregowaliśmy cenami rosnąco.

Jeśli Waszym zdaniem należałoby uzupełnić nasze zestawienie o jakąś dodatkową pozycję, koniecznie dajcie znać w komentarzu. Niezależnie od tego poradnika, przygotowujemy dla Was też grudniowe zestawienie najlepszych telefonów.

Życzymy miłej lektury i owocnych zakupów!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu