DAJ CYNK

MMS-owa promocja w sieci Era

sirmark

Wydarzenia

Na zakończenie lata, sezonu sprzyjającego wysyłaniu MMS-ów, operator sieci Era przygotował specjalną promocję dla swoich abonentów i użytkowników.

Na zakończenie lata, sezonu sprzyjającego wysyłaniu MMS-ów, operator sieci Era przygotował specjalną promocję dla swoich abonentów i użytkowników. W dniach od 15 do 30 września 2004 cena MMS-ów wysyłanych przez Abonentów sieci Era i Użytkowników Era Tak Tak z telefonu na telefon w sieci Era, oraz na e-mail została obniżona do 61 groszy (50 groszy netto).

W okresie poprzedzającym promocję i zaraz po promocji, obowiązuje opłata w wysokości 1,22 zł (1 zł netto) za MMS-y wysyłane zarówno do Klientów sieci Era jak i innych sieci komórkowych (nie dotyczy kartek MMS, pocztówek MMS i Specjalnych MMS). W okresie promocji wrześniowej za MMS-a wysyłanego z telefonu na telefon do Użytkowników i Abonentów sieci innych niż Era pobierana będzie opłata w wysokości 1,22 zł netto (1 zł netto).

Jeżeli klient korzysta z promocyjnych, bezpłatnych pakietów MMS, wówczas jako pierwsze zliczane będą darmowe wiadomości MMS, a dopiero po wykorzystaniu wszystkich darmowych, zliczane będą wiadomości MMS objęte wrześniową promocją.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Era