DAJ CYNK

Marcin Gruszka odchodzi z Play. Nowym Biurem Prasowym pokieruje Ewa Sankowska-Sieniek

Dodane przez: msnet

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 19771

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play, zdecydował się zakończyć współpracę z fioletowym operatorem po ponad 12-tu latach osobistego zaangażowania w budowę wyróżniającego się wizerunku spółki.

- Dziękuję Marcinowi za jego innowacyjne podejście, wkład w codzienną pracę i rozwój Play. W tym czasie przeszliśmy drogę od nowicjusza z wielkimi aspiracjami do lidera rynku telefonii mobilnej z jeszcze większymi ambicjami. Zespół PR Play, którym kierował, wyznaczył nowy standard komunikacji PR na rynku operatorów sieci komórkowych.

- powiedział Jean Marc Harion, prezes Play

Zobacz: Rzecznik Play obala mity dotyczące oprogramowania operatorów w telefonach

Pod kierownictwem Małgorzaty Zakrzewskiej, Dyrektora Departamentu Komunikacji Korporacyjnej Play, zostanie wprowadzony nowy model działania oparty na zaangażowaniu wszystkich członków zespołu departamentu i ekspertów Play w relacje z interesariuszami. Relacjami operatora fioletowej sieci z mediami będzie na co dzień zarządzać nowo powstałe Biuro Prasowe pod kierownictwem Ewy Sankowskiej-Sieniek i ze wsparciem Katarzyny Tajak-Pietrowskiej. Komunikację wewnętrzną poprowadzi Matylda Walewska-Romanowska, która będzie ściśle współpracować z Biurem Prasowym.

Zobacz: Duże zmiany w Play. Czy Małgorzata Zakrzewska poprawi komunikację?

Ewa Sankowska-Sieniek

Zobacz: Play Homebox - dużo Internetu, darmowy transfer i rabaty na telefony

O swoich planach Marcin Gruszka poinformował w najlepszy dla siebie sposób, czyli za pośrednictwem własnego kanału w serwisie YouTube. Jego nagranie zamieszczamy poniżej.

Życzymy Marcinowi wszystkiego dobrego na nowej drodze życiowej i dziękujemy za lata współpracy!

Marcin Gruszka i Witek Tomaszewski

Zobacz: Play: kolejne miejscowości w zasięgu fioletowego LTE

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu