DAJ CYNK

Play Homebox - dużo Internetu, darmowy transfer i rabaty na telefony

05.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15862

Ważne 1

4

Wiemy już co konkretnie będzie reklamować Krzysztof Piątek. Nowa oferta Play Homebox to przede wszystkim duże pakiety danych. Znajdą się w niej również darmowe transfery na oglądanie telewizji oraz rabaty na smartfony.

Play Homebox

Nowa oferta Play jest kierowana do osób, które potrzebują dużych pakietów danych. W ramach abonamentu klienci otrzymają podstawowy pakiet danych w wysokości 35 GB dla każdej karty SIM oraz dodatkową kartę SIM z pakietem 150 GB danych do wykorzystania na dowolnym urządzeniu. W ofercie znajdują się też nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz Unii Europejskiej oraz podstawowy pakiet telewizji Play Now TV (w tym m.in. Eleven Sport 4, Comedy Central, Nicktoons) i Tidal za darmo przez okres 6 miesięcy.

Zobacz: Nowa gwiazda w Play. Kto tym razem pojawi się w reklamach?

Koszt abonamentu to 75 zł osobę w wariancie Solo, 60 zł w opcji Duet oraz 50 zł w ofercie Rodzina.

Nowa oferta startuje 7 czerwca.

Zmienia się sposób korzystania z urządzeń mobilnych, stale rośnie zapotrzebowanie na szybki Internet wysokiej jakości i użytkownicy wykorzystują coraz więcej danych. Play wprost odpowiada na te ewoluujące preferencje konsumentów pod kątem sieciowym oraz ofertowym. Już od wielu miesięcy Play jest numerem 1 w rankingu speedtest.pl, zapewniając swoim użytkownikom średnią prędkość Internetu mobilnego we własnej sieci na poziomie 24,37 Mb/s w kwietniu. A teraz, chcąc zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie naszej sieci wprowadzamy większe pakiety danych. Stąd też zupełnie nowa oferta Play Homebox– superszybki Internet w telefonie dla każdego i dodatkowa karta SIM z Internetem do domu, do tabletu lub innych urządzeń wedle indywidualnych potrzeb

-  powiedział Jean Marc Harion prezes PLAY.

Zobacz: Play: kolejne miejscowości w zasięgu fioletowego LTE

500 zł rabatu na drugi smartfon

Wybierając ofertę Duet lub Rodzina klienci Play mogą liczyć na 500 zł rabatu na zakup drugiego smartfonu. Wśród nich znajdują się m.in. Samsung Galaxy A50 z rabatem na Galaxy S10, Huawei P30 Lite z rabatem na P30, ale można też stworzyć własne zestawy, np. z hulajnogą elektryczną.

Zobacz: Wybraliśmy najlepsze telefony w ofercie Play
Zobacz: UKE: stanowiska Orange, Play, Plusa i T-Mobile w sprawie dystrybucji częstotliwości sieci 5G

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się