DAJ CYNK

Huawei rusza w trasę po Polsce. W tych miastach obejrzysz innowacje firmy

Marian Szutiak

Wydarzenia

Huawei rusza w trasę po Polsce. W tych miastach obejrzysz innowacje firmy

Mobilne Centrum Ekspozycyjne Huawei kolejny raz ruszy w trasę po Polsce. Firma dotrze do czterech miast, gdzie pokaże swoje innowacje technologiczne pod hasłem Digital&Green, Create New Value Together.

Wystartowało Huawei Enterprise Roadshow. Mobilne Centrum Ekspozycyjne firmy ponownie ruszyło w drogę, by odwiedzić 22 kraje w Europie, w tym między innymi Hiszpanię, Włochy, Niemcy, Francję i Szwecję. Pokazowa ciężarówka Huawei pojawi się także w polskich miastach. Już 15 maja tego roku odwiedzi Kraków, a następnie przemieści się do Warszawy (17 maja), Poznania (18 maja) i Wrocławia (22 maja). Krakowskie centrum umiejscowione zostanie na parkingu Hotelu Galaxy, w Warszawie na Placu przed Kinoteką w PKiN, w Poznaniu lokalizacją będzie Politechnika Poznańska, a we Wrocławiu gmach Uniwersytetu Przyrodniczego.

Zobacz: Huawei już 10 lat sprzedaje w Polsce smartfony z serii P
Zobacz: Nie może być! Huawei stworzył słuchawki rodem z przyszłości

W wymienionych powyżyej miastach Huawei zaprezentuje przekrój swoich rozwiązań technologicznych klasy enterprise dedykowanych dla przedsiębiorstw z branży finansowej, medycznej, administracyjnej i wielu innych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi z rozwiązaniami Datacom Huawei, które zdobyły tytuł lidera Magicznego Kwadrantu Gartnera 2022 dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury LAN przedsiębiorstw. Oprócz tego w Mobilnym Centrum Ekspozycyjnym będzie można poznać produkty stojące za ekologicznymi centrami danych i sieciami kampusowymi Huawei. Na zwiedzających czekać będą także i inne flagowe rozwiązania Huawei dla biznesu.

Wydarzenie może stanowić dobrą okazję nie tylko do obejrzenia, ale również do przetestowania niektórych technologii w praktyce w towarzystwie ekspertów i inżynierów Huawei. Dzięki wsparciu partnerów w centrum ekspozycyjnym odbywać będą się także warsztaty technologiczne oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Huawei Digital&Green baner

Firma zademonstruje także swoje działania dla sektora edukacyjnego, czyli programy skierowane do studentów, takie jak ICT Academy i Seeds for the Future, a także ścieżkę kariery w Huawei i aktualne oferty zatrudnienia w firmie. We Wrocławiu i w Poznaniu centrum zlokalizowane będzie nieopodal uczelni wyższych, których studenci będą mogli skorzystać z oferowanych atrakcji. Szczególną lokalizacją będzie Wydział Mechatroniki Politechniki Poznańskiej, z którą to Huawei od lat współpracuje w zakresie Akademii Sieci Huawei HAINA, wspierając uczelnię technologiami i sprzętami potrzebnymi profesorom do prowadzenia urozmaiconych zajęć i warsztatów.

W warszawskim Pałacu Kultury i Nauki równocześnie odbywać będzie się konferencja ICT Day Polska 2023. W trakcie wydarzenia skierowanego do partnerów i klientów biznesowych firmy, Huawei zaprezentuje nowości i trendy w branży ICT a także najnowsze rozwiązania z zakresu pamięci masowej, rozwiązań sieciowych oraz wiele innych.

W krakowskim Hotelu Galaxy goście będą mogli natomiast jednocześnie wziąć udział w konferencji branży ISP, PLNOG31, której partnerem strategicznym jest Huawei. Mobilne Centrum Ekspozycyjne będzie dostępne dla wszystkich uczestników konferencji oraz zarejestrowanych gości, którzy zjawią się na miejscu 15 maja między 9:30 i 17:00.

Zwiedzanie Mobilnego Centrum Huawei jest w pełni darmowe i możliwe do odwiedzenia po wcześniejszej rejestracji pod tym adresem.

Zobacz: Apple Watch uratował kobietę. Miała tętniaka aorty
Zobacz: Pociągiem tylko z naładowanym telefonem. Pasażerowie narzekają

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Sorbis / Shutterstock.com, Huawei

Źródło tekstu: Huawei