DAJ CYNK

Virgin Mobile wprowadza nowe pakiety Mini

27.08.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7074

Ważne 10

2

Z końcem wakacji Virgin Mobile wprowadza nową ofertę pakietów "MINI" na kartę.



Z końcem wakacji Virgin Mobile wprowadza nową ofertę pakietów "MINI" na kartę.

Nowa oferta dostępna będzie od 27 sierpnia 2018 roku od godz. 13.00. Klienci będą mogli aktywować jeden z dwóch pakietów za 3 zł lub 9 zł. W pakiecie za 3 zł klient otrzyma 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB danych. Z kolei w pakiecie za 9 zł otrzyma 300 minut, 300 SMS-ów i 1 GB danych. Ważność obu pakietów wynosi 30 dni. Szczegóły opisuje poniższa tabela.

 

Pakiety MINI

Cena

3 zł

9 zł

Minuty do wszystkich sieci i na stacjonarne

30

300

SMS-y do wszystkich sieci
(bez MMS-ów)

30

300

Internet 4G LTE

300 MB

1 GB

Ważności pakietu

30 dni

30 dni

Aktywacja

*222*03#

*222*09#



Oferta pakietów MINI wzbogacona została o możliwość zakupu dodatkowych minuty, SMS-ów czy gigabajtów danych.

Pakiety dla promocji Mini

Jednorazowe Pakiety

Opłata

Kod Aktywacyjny

Ważność Pakietu

120 minut

5 zł

*222*1*120#

do 30 dni, zgodnie
z ważnością Pakietu Mini

400 sms-ów

3 zł

*222*2*400#

1 GB

1 zł

*222*25*1#

 



Nowa oferta pakietów MINI to wyjście naprzeciw potrzebom biznesowym, ale przede wszystkim propozycja dla osób dotychczas korzystających np. z oferty FREEMIUM. Minimalna opłata za podstawowe usługi telekomunikacyjne dostępna dla każdego była dla Nas priorytetem przy tworzeniu tej oferty. Jednocześnie jest to ewolucja oferty, którą wprowadziliśmy prawie trzy lata temu. Od tamtego czasu na rynku wiele się zmieniło. Zmieniły się też potrzeby klientów - mówi Grażyna Piotrowska - Oliwa, prezes Virgin Mobile Polska.

Zobacz: Koniec pakietu #Freemium w Virgin Mobile

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
81. ~gość
0

2018-09-16 16:34:43 host: user-94(...)rnet.pl

Własnie dostałem email z odpowiedzia od virgin w której stwierdzili że nie oferują lte. To w końcu w wirgin jest lte czy go nie ma?

Odpowiedz

80. ~Gnom
0

2018-09-06 13:49:16

@64Rok konta dawało wyłączenie i ponowne włączenie pakietu freemium. Mam 4 numery przeleżakowane w ten sposób przez ostatnich kilka lat.

Odpowiedz

79. ~
0

2018-09-03 12:43:21

A po co mnie płacić 9 zł za 300 minut w Virgin jak za 9,90 zł mogę mieć minuty bez limitu czyli nawet 2,000 minut w a2mobile?

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-23 11:27:00 host: 176-103(...)nekt.pl

Pomyśl sam i zauważ różnice obydwu ofert. Do 300 minut które i tak nie wszyscy wykorzystają masz 300 smsów, 1GB internetu plus lejek internetowy. A wybór, najlepiej świadomy, należy do klienta.

78. ~
0

2018-09-03 12:41:41

A po co mnie płacić 9 zł za 300 minut w Virgin jak za 9,90 zł mogę mieć minuty bez limitu czyli nawet w a2mobile?

Odpowiedz

77. ~mkkot
0

2018-08-29 16:05:39

Pakiet za 9zł jest super. A jak komuś brakuje neta, to sobie dokupuje 1GB za 1zł. Mnie się ta oferta bardzo podoba, bo pewnie nie wykorzystam 300 minut.

Odpowiedz

76. ~
0

2018-08-29 11:01:36

do 74 pabloki - widzę że masz problemy nie tyle z czytaniem, ale ze zrozumieniem - to nazywa się analfabetyzmem wtórnym - odsyłam ponownie do mojej dosyć obszernej wypowiedzi

Odpowiedz

75. ~
0

2018-08-28 20:03:04

Tę nowa ofertę VM oceniam pozytywnie bo 3 zł to nie jest majątek, a już stwarza jakieś poczucie trwałości i stabilności, gdyż cały czas miałem świadomość, że do interesu nie da się długoterminowo dokładać i obawiałem się, że jeśli VM cały czas będzie przynosić straty, to w końcu podzieli los takich NVMO jak GG, WP czy mBanku.Właśnie ta obawa powstrzymywała mnie od przeniesienia swojego głównego numeru do Virgin.Natomiast to, co w nowej ofercie oceniam negatywnie, to wygasanie dodatkowych pakietów wraz z upływem ważności pakietu zintegrowanego (głównego). Utrzymanie 30-dniowego terminu ważności pakietów dodatkowych całkowicie niezależnie od terminu ważności pakietu głównego, dałoby abonentom poczucie większej stabilności i stosunkowo niewielkim kosztem zwiększyłoby zaufanie abonentów do operatora.Przypominam, że Orange stało się największym operatorem w Polsce właśnie dzięki temu, że przestali "strzyc" abonentów przy pomocy regulaminowych tricków i pozmieniali swoje regulaminy na bardziej przyjazne dla abonentów.

Odpowiedz

74. ~pabloki
0

2018-08-28 14:51:11

70 widze że nie rozumiesz co sie do ciebie pisze. tak, pakiety na 30 dni nie można więcej niż raz na 30 dni . ale to nie sa pakiety dodatkowe i we freemium tez nie były. pakiety dodatkowe sa ważne do konca pakietu podstawowego . jeśli byś wysłał reklamacje to by potwierdzili . jeśłi pakiet dodatkowy nie wchodził to trzeba reklamacje . jak było ci dobrze w virgin to czemu nie korzystaes ze swoich praw? każdy sytem jest zawodny i błedy sie zdarzają. we freremium tez mogłes dodać wiele pakietów dodatkowych.jełi nie mieśiłeś sie w czasie promocji 10 GB to co wymagasz od operatora skoro to nie operator winny.dlatego virgin wprowdził nowa ofertę dającą jej wiekszy zysk bo ludzie zarabiaja więcej a virgin musi zarabiać .promocja na pewno nie jest skomplikowana tylko skoro nie umiesz z niej korzystac to znaczy ze nie jest skierowana na pozyskanie ciebie jako klienta.ja widze ogromną nieporadność u ciebie . ja ci powiem ze koledze w plushu przez stater który mógł wprowadzac w bład co do oferty na nim zmienili taryfe na właściwą bezpłatnie a kosztowało normalnie 5 zł i dodali na żądanie rok konta . wystarczyło ze złozył reklamacje i po dwóch dniach miał to co powinno być. wystarczy podjąć diałanie . spytac w obsłudze a ty czemu nie pytałes chocby mailowo?

Odpowiedz

73. ~gnida dworska
0

2018-08-28 14:19:53

Mówcie co chcecie, ale pakiety 1GB za 1zł, to po prostu petarda. Ile z was traciło niewykorzystane GB lub robiło z sima skarbonkę, by je czasowo utrzymać? W przypadku 1 za 1 nie ma takiego problemu, bo trzymasz rękę na pulsie. Kończy się 30-dniowa ważność pakietu głównego, zaczynasz dozować internet. Mnie w freemium wielokrotnie się zdarzało, że część pakietu 10 za 10 szła w powietrze, bo 1GB za 2zł zwyczajnie się nie kalkulowało na dłuższą metę. Jedynie szkoda, że nie ma dawniejszych 60min za 3zł. Teraz 120min za 5zł,

Odpowiedz

0

2018-08-28 13:50:53

@71 Schodzą z pakietu.

Odpowiedz

71. ~Tom
0

2018-08-28 13:29:13

Czy dzwoniąc do Playa z Virgin traktowane jest to jak połączenie w tej samej sieci, czy też schodzą minuty z pakietu?

Odpowiedz

70. ~
0

2018-08-28 10:22:51

pabloki - ja nie budzę się każdego bożego dnia i nie zaczynam od sprawdzania tego co się pozmieniało w regulaminach lub nie - wiem ze KIEDYŚ chciałem kupić w tym samym miesiącu dodatkowy pakiet i NIE mogłem, bo pakiet był przyznawany na 30 dni - koniec kropka - blokował dokupienie tego samego pakietu przez 30 dni, NAWET jeśli się skończył-jeśli tego firmy nie potrafią zrozumieć (ze klient nie zyje dla nich), to trudno - ja i pewnie tysiące innych dostosowaliśmy się być może mając INNE karty od innych operatorów, że Virgin straciło - a kij im w 4 litery --podobnie było z 10GB za 10PLN ile razy chciałem kupić, to zawsze /''promocja/'' już się skończyła - żeby potem pojawić się za parę miesięcy - efekt był taki, ze Virgin nie dostał ode mnie 10PLN - ale już inny operator tak-biznes trzeba umieć prowadzić, a firmy nie są dla głupkowatych pracowników, którzy nudzą się i wymyslają jakieś pierdoły, ale dla klientów, którzy płacą albo nie-przykład idiotyzmu z ostatnich dni? czytałem jak jeden to jeden bank kusi nowych klientów możliwością otrzymania 450PLN, tyle że jest to rozbite na 10 skomplikowanych (niezwykle złożonych) warunków - teraz pytanie do bardziej ogarniętych - jaki cel ma taka promocja? zdobycie nowych klientów, ale nie paru tylko wielu tysięcy - jakie szanse na zainteresowanie wielu tysięcy ma skomplikowana promocja? ZEROWE

Odpowiedz

69. ~Reasumując
0

2018-08-28 07:56:45

Wolę pakiet za 9zl anizeli za 3.

Odpowiedz

68. t r o i p
1

2018-08-28 07:40:13

Najpierw według regulaminu odnowienie taryfy Freemium odnawiało RWK, później regulamin się zmienił i według niego tylko zasilenie konta miało odnawiać RWK. U mnie natomiast każde odnowienie się co 6 miesięcy taryfy Freemium odnawia cały czas ważność konta o rok.

Odpowiedz

67. ~Zdzichu
1

2018-08-27 23:59:01

@pabloki tu sie nie zgodzę, że "freemium nie dawało RWK".Około 2,5 roku temu kupiłem starter Virgin, była tam ważność konta chyba na 14dni, aktywowałem freemium to ważność konta wydłużyła sie o rok, bez doładowania konta. Było tak za każdym razem gdy przedłużałem freemium na kolejne pół roku, za każdym razem ważność wydłużała sie na rok, nie zależnie od tego czy i kiedy doładowałem konto. Więc coś pomieszałeś.

Odpowiedz