DAJ CYNK

T-Mobile Polska i Alior Bank zawarły strategiczny alians

12.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9788

Ważne 8

6

T-Mobile Polska i Alior Bank podpisały 11. grudnia umowę o współpracy w zakresie przygotowania kompleksowej oferty produktów i usług bankowych oraz zapewnienia do nich wielokanałowego dostępu.

T-Mobile Polska i Alior Bank podpisały 11. grudnia umowę o współpracy w zakresie przygotowania kompleksowej oferty produktów i usług bankowych oraz zapewnienia do nich wielokanałowego dostępu.

Na podstawie zawartej umowy klientom oferowane będą m.in.: rachunki bankowe, depozyty, kredyty, pożyczki i limity kredytowe oraz karty płatnicze. Operator i bank będą świadczyli usługi dla osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą oraz małych i średnich firm. Stworzone i wdrożone w ramach porozumienia produkty i usługi będą dostępne w punktach sprzedaży T-Mobile, za pośrednictwem urządzeń mobilnych, serwisów internetowych, Contact Center oraz Wirtualnego Oddziału.

W celu realizacji projektu Alior Bank utworzy dedykowaną jednostkę w swojej strukturze organizacyjnej, która będzie mogła w kompleksowy sposób prowadzić operacje oraz wdrażać szereg funkcji i produktów powstałych na bazie rozwiązań zastosowanych w wirtualnym banku. Alior Bank w ramach umowy będzie odpowiadał m.in. za ciągłość prowadzenia działalności operacyjnej.

Współpraca pomiędzy firmami będzie prowadzona pod marką związaną z T-Mobile, który będzie w możliwie najszerszym zakresie dopuszczalnym przez prawo, brał udział w kształtowaniu modelu biznesowego i działalności operacyjnej. W tym celu do Rady Nadzorczej Alior Banku zostanie powołany przedstawiciel T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
66. ~vestige
1

2014-05-07 12:54:38

Jak widać T-Mobile niezle doi swoich klientow skoro stac ich na podkupowanie banku.

Odpowiedz

65. ~Snow
0

2013-12-13 13:25:54

~61 czas pokaże oferty mają się pojawić w pierwszym półroczu jeśli dobrze zrozumiałem komunikat, alior o tyle był dobrym wyborem, że są bankiem bodajże najszybciej pozyskującym klientów

Odpowiedz

64. ~co
0

2013-12-13 09:32:44

@63 ile płacą za taki komentarz, spamerze?

Odpowiedz

63. ~Uljan
0

2013-12-13 08:48:05

~62, całkiem prawdopodobne że dadzą, już za parę dni klienci aliora będą mogli płacić przez NFC, więc to jest tylko początek ich współpracy, ofertę mają przedstawić do połowy 2014 roku, więc jeszcze trochę można się zastanawiać.

Odpowiedz

62. ~Punk
0

2013-12-13 00:17:07

Ciekaw jestem co będzie w marcu z tym Avocado, jeśli zamkną mi go to trzeba będzie się zwinąć z BZ WBK bo teraz mam czasami abonament o 40 zł tańszy. Swoja drogą jeśli dadzą jakąś wartą ofertę łączoną w co wątpię znając T - Mobil i Alior to byłoby to ciekawym rozwiązaniem i z korzyścią jak zawsze dla wybranego grona które dużo kupuje kartą.

Odpowiedz

61. ~pabloki
0

2013-12-12 17:03:09

#43 pisze"Sync dla aliora jest jak nju dla Orange i tyle" jednak nie jest to prawdą. Malkotenci z orange wybiorą nju jako wentyl bezpieczeństwa dla orange . Jak sie zrazisz do alior banku który ma normalna oferte to nie pójdziesz do sync który jest profilowany pod ludzi młodych, niewymagających, nieoferujący pełnej oferty usług jak alior. Choć nielubie to wiem że to jest inny bank , inaczej budowany(alior) spełniający wysokie celebiznesowe stawiane przez zarząd , idealnie prowadzą marketing , idealnie doją klienta przy jednoczesnej rozbudowanej ofercie. T mobile wybrać coś musiało by dorównac do plusa ale pewnie wstepnie chcieli iiny bank , tylko alior sie pewnie zgodził bo jest on nastawiony bardzo komercyjnie. Zreszta co z tego wyjdzie przekonamy sie za 2 lata. Może być jak z avocado.

Odpowiedz

60. ~
0

2013-12-12 16:57:02

ani ten Alior ani Ti Bombaj mnie nie interesuje,firmy siebie warte

Odpowiedz

59. ~Art
0

2013-12-12 16:03:34

Bank i operator, ktorzy nie lubia klientow ... doskonala para.

Odpowiedz

58. hruszcz
0

2013-12-12 15:59:29

czy ktoś wie - szczególnie z pracowników T-M odnośnie zmian od stycznia?chodzi o zmianę z franczyzy na APS?sam pracuje w FR. i nic nie wiem - od pracodawcy szczególnie co będzie od nowego roku

Odpowiedz

57. mlb
0

2013-12-12 14:15:53

Obydwie firmy są bardzo dobre w uciążliwym marketingu przy jednoczesnym nabijaniu klientów w butelkę - więc alians jest dość zrozumiały.

Odpowiedz

54. ~adm
0

2013-12-12 12:22:59

... i analfabetów

Odpowiedz

52. ~Kajko
2

2013-12-12 12:13:06

~44 bank też się zmienia, nie często, ale jednak, z drugiej strony w przypadku banków coraz częściej pojawiają się problemy z dostępem to i drugie rezerwowe konto może się przydać, oczywiście jeśli będzie względnie bezpłatne. Z martwych kont nikt pożytku mieć nie będzie.

Odpowiedz

50. ~ola
1

2013-12-12 12:01:08

tak się ciszycie.. a jak na standardy T-mobile i Aliora jak dowalą TOiP to będzie zdziwienie..

Odpowiedz

49. wlo
-1

2013-12-12 11:55:51

tymis - konto łatwo założyć. Nie trzeba od razu przenosić - bez sensu nawet to jest zakładać w innym banku z jednoczesną likwidacją w starym (która zresztą też nie jest natychmiastowa bo zależnie od banku kilka miesięcy konto nadal funkcjonuje po złożeniu dyspozycji zamknięcia). Szczególnie kiedy ma się jedno i trzeba dokonać zgłoszeń - w skarbówce czy w zusie albo u usługodawców (wydać nowe polecenia zapłaty) albo usługobiorców (to już osób prowadzących działalność dotyczy). Ja wiem, ze jeśli operator telefoniczny zaoferuje mi ciekawą ofertę, to z pewnością ją przemyślę, bo jednak telefon komórkowy (mimo, ze nie mam klasycznego smartfona) to już teraz jest jedyna moja "pamięć" i narzędzie właściwie do wszelkiej komunikacji (przecież niemal w każdym banku autoryzację dyspozycji dzisiaj się za pomocą komórki realizuje).

Odpowiedz