DAJ CYNK

Orange Polska: Umowy na tablecie już we wszystkich salonach pomarańczowego operatora

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5366

Orange chmury Słońce ptak

Od 27 stycznia 2020 roku we wszystkich salonach sieci Orange (firmowych i partnerskich) można podpisać umowy oraz inne dokumenty na tablecie. W taki sposób kupimy usługi lub sprzęt, zawrzemy lub przedłużymy umowę, a także złożymy reklamację, bez konieczności drukowania dokumentów.

Jak informuje Orange Polska, w Pomarańczowych salonach firmowych średnio 9 na 10 klientów wybiera i podpisuje umowy na tablecie, a z możliwości tej skorzystało do tej pory ponad 760 tys. osób. Dzięki ich decyzji udało się zaoszczędzić prawie 4,5 miliona kartek papieru. Do ich wyprodukowania potrzebne byłoby 400 drzew, czyli mniej więcej tyle, ile rośnie ich na hektarze dorodnego starego lasu.

Zobacz: Orange: umowa na tablecie już w każdym salonie operatora. Udało się zaoszczędzić ponad 2 mln kartek
Zobacz: E-umowa w Orange teraz także przy zakupie urządzeń

Umowę przeczytamy i podpiszemy na tablecie, a jej kopia zostanie przesłane na nasz adres mailowy. Dzięki temu nie wyjdziemy z salonu ze stosem papierów, które mogą się gdzieś zawieruszyć. Umowę w wersji elektronicznej możemy zapisać na naszym komputerze i łatwo ją odnaleźć, gdy będzie potrzebna. Klienci Orange mogą też podpisać umowę na papierze w tradycyjny sposób lub na tablecie, prosząc o wydruk kopii umowy dla siebie.

Orange umowa na tablecie

Umowy na tablecie są bezpiecznie

Rozwiązanie, które stosujemy jest całkowicie bezpieczne. Takiego podpisu nie można skopiować na inny dokument, a cały system jest bardzo dobrze zabezpieczony.

- czytamy w komunikacie na blogu Orange Polska

Zobacz: RFBenchmark podsumował 2019 rok. Triumfują Orange i T-Mobile
Zobacz: Orange Flex, nowości w Passach: Open FM, WP Pilot oraz Telegram i ParrotOne

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu