DAJ CYNK

Orange: umowa na tablecie już w każdym salonie operatora. Udało się zaoszczędzić ponad 2 mln kartek

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5583

Orange: umowa na tablecie już w każdym salonie operatora

Od początku tego roku w 198 salonach własnych Orange Polska klienci mogli podpisać umowę czy złożyć reklamację na ekranie tabletu. Teraz będzie to możliwe także w ponad 400 salonach partnerskich. Jak przekonują Pomarańczowi, podpisanie dokumentów na ekranie tabletów jest szybsze, bardziej ekologiczne i bezpieczne.

Zobacz: Ponad 100 tys. klientów Orange podpisało umowę z operatorem na tablecie
Zobacz: Mniej papierów w Orange. Umowa do podpisania na tablecie już w 200 salonach 

- Dzięki możliwości podpisywania umów na tablecie wspólnie z naszymi klientami zaoszczędziliśmy już ponad 2,2 mln kartek papieru. Widzimy, że spodobało im się to rozwiązanie i korzystała z niego większość klientów. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć taką możliwość na całą sieć sprzedaży Orange Polska - informuje Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. rynku konsumenckiego Orange Polska.

Klient podpisujący umowę na tablecie ma takie same prawa do reklamacji i rękojmi jak ten, który złoży podpis na dokumencie papierowym. Zapozna się ze wszystkimi dokumentami, na ekranie urządzenia, a po podpisaniu umowy zostaną mu one wysłane pocztą elektroniczną. Na życzenie umowa może być dodatkowo wydrukowana, ale tylko w jednej kopii, dla klienta. Podpisu nie można w żaden sposób przekopiować ani podmienić w dokumencie i jest całkowicie bezpieczny. Urządzenia wykorzystywane do podpisywania umów dostarczył Samsung, a integratorem rozwiązania jest polska firma Infinite. 

Zobacz: Orange: już 500 tys. umów podpisanych na tablecie
Zobacz: Polecaj Orange Flex i zarabiaj po 50 zł dla siebie i dla osoby korzystającej z polecenia

Orange Polska rozpoczął pierwsze testy tego rozwiązania jeszcze w 2017 roku. Na przełomie 2018 i 2019 roku wdrożył je we wszystkich salonach własnych. Jak przekonuje operator, te zmiany poprawiają efektywność firmy, jednocześnie zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne. Orange Polska przypomina, że stara się m.in. ograniczać zużycie energii w sieci komórkowej, a niedawno firma zastąpiła torby plastikowe w salonach Orange bardziej przyjaznymi dla środowiska torbami papierowymi.

Zobacz: Orange zmienia regulamin promocji „Więcej czasu na internet”. Będzie drożej nawet o 230%
Zobacz: Kup w Żabce starter Orange Free za 5 zł i zyskaj 15 GB na start

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Blog Orange

Źródło tekstu: Orange

Tagi: orange
Przewiń w dół do następnego wpisu