DAJ CYNK

E-umowa w Orange teraz także przy zakupie urządzeń

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5241

E-umowa w Orange przy zakupie urządzeń

Od 2018 roku Orange Polska umożliwia podpisanie lub przedłużenie umowy na mobilne usługi abonamentowe w formie e-umowy. Rozwiązanie to jest teraz dostępne również dla klientów, którzy wraz z usługami Pomarańczowych kupują smartfon lub inne urządzenia na stronie orange.pl lub poprzez infolinię. 

E-umowa przy zakupie usług z urządzeniami jest dostępna dla klientów indywidualnych, zarówno nowych, jak i tych, którzy przedłużają umowę lub przenoszą numer z oferty na kartę do oferty na abonament.

Zobacz: Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę
Zobacz: Promocja Orange i SkyCash: za pierwszy i czwarty bilet 1 grosz

- E-umowa to dla klientów wygoda i oszczędność czasu. Orange jako pierwszy operator wprowadził możliwość podpisania e-umowy i skorzystało z niej do tej pory już blisko 100 tys. naszych klientów. Teraz rozszerzamy tę opcję i proponujemy podpisanie e-umowy na usługi z równoczesnym zakupem smartfonu czy tabletu.

- powiedział Adam Skręt, dyrektor Digital i Performance Marketing w Orange Polska

Zamawiając nową oferty przez infolinię, klient otrzymuje e-mail z linkiem do strony internetowej, na której znajdzie propozycję umowy. Jeżeli zgodzi się na proponowane warunki i je zaakceptuje, otrzyma kolejny mail z jej ostateczną wersją. Wtedy również do klienta zostanie wysłany zamówiony sprzęt. Do wyboru są takie opcje, jak przesyłka kurierska oraz dostawa do paczkomatu lub wybranego salonu Orange.

Zobacz: Orange uruchamia sieć 5G w Rumunii. Nie, to nie są testy...
Zobacz: 5G w Lublinie - sprawdziliśmy możliwości Orange [wideo]

Podobnie jak w przypadku każdej innej umowy zawartej zdalnie, także w przypadku e-umowy klient może skorzystać z prawa odstąpienia od niej w ciągu 14 dni od jej zawarcia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu