DAJ CYNK

Orange na święta - telewizor oraz drugi smartfon w prezencie pod choinkę

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange z prezentami na święta

Orange przygotował świąteczną promocję. Klienci, którzy kupią lub przedłużą umowę na pakiet Orange Love z telewizją, otrzymają w prezencie 32-calowy telewizor. Jeśli dodatkowo zdecydują się na zakup smartfonu na raty ze świątecznej oferty, otrzymają drugie urządzenie - również w prezencie. Promocyjny smartfon trafi także w ręce klientów, którzy kupią lub przedłużą umowę na wybrane Plany Mobilne z telefonem.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup lub przedłużenie pakietu Orange Love z telewizją na 2 lata, otrzymają telewizor Thomson 32” HD za 1 zł oraz drugi smartfon płacąc za każdy tylko symboliczną złotówkę. Świąteczna oferta z telewizorem jest limitowana.

Zobacz: Znamy nową ofertę Orange! Dwa telefony w cenie jednego i telewizor za złotówkę
Zobacz: Promocja Orange i SkyCash: za pierwszy i czwarty bilet 1 grosz

Orange na święta - telewizor w prezencie (za 1 zł)

Zestawy smartfonów

Orange przygotował dla klientów indywidualnych zestawy smartfonów, w których drugie urządzenie otrzymają kosztuje tylko 1 zł. Do wyboru mamy:

  • Xiaomi Redmi Note 7 z ratą 37 zł miesięcznie oraz Redmi 7A za 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard,
  • Samsung Galaxy A50 z ratą 57 zł miesięcznie oraz Galaxy A10 za 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra,
  • Oppo A5 2020 z ratą 25 zł miesięcznie oraz Oppo A1k za 1 zł przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra.

Zobacz: Redmi Note 7 - test dobrze wyposażonego smartfonu firmy Xiaomi, który nie zrujnuje naszych finansów
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy A50. Czujnik linii papilarnych w ekranie to nie jest to, co Samsung robić potrafi
Zobacz: Samsung Galaxy A10 - test najbardziej budżetowego telefonu z rodziny Galaxy A

Orange na święta - drugi smartfon w prezencie (za 1 zł)

Dodatkowo w ofercie świątecznej klienci znajdą zestawy dwóch smartfonów w "supercenie", między innymi Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 za 40 zł miesięcznie za zestaw przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub pakietu Orange Love Standard.

Zobacz: Samsung Galaxy A20e - test niedużego telefonu ze świetnym interfejsem

Świąteczne prezenty dla firm

Klienci biznesowi mogą kupić smartfon Samsung Galaxy S10e za 45 zł netto miesięcznie z zerową opłatą na start w planie z rozmowami i Internetem bez limitu z Multipakiem XXL na 36 miesięcy. W ramach świątecznej promocji dla firm Orange oferuje drugi smartfon za 1 zł. Dotyczy to trzech zestawów:

Ponadto, w ofercie świątecznej klienci  biznesowi znajdą zestawy w "super cenach", takie na przykład jak Samsung Galaxy A20e i Samsung Galaxy A10 z ratą 30 zł + VAT za zestaw. Klienci biznesowi mogą również kupić urządzenia bez abonamentu na nieprocentowane raty. Znajdą tu między innymi smartfon Samsung Galaxy S10, zegarek Apple Watch series 5 oraz smartfon Huawei P30 Pro.

Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych
Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Testujemy Huawei P30 Pro - zoom 50x i zdjęcia nocne jakich nie widział świat [wideo]

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu