DAJ CYNK

Leroy Merlin szaleje. Elektronika znanej marki za ułamek ceny

Anna Rymsza

Taryfy, promocje, usługi

LEROY MERLIN szaleje. Elektronika znanej marki za ułamek ceny

Markety budowlane stawiają obecnie na dekoracje i ozdoby świąteczne, ale wśród nich można znaleźć też elektronikę za ułamek ceny. Leroy-Merlin kusi osoby chcące zadbać o bezpieczeństwo.

W nowej gazetce Leroy-Merlin ponownie można znaleźć urządzenia marki EZVIZ. Sieć promuje trzy urządzenia, które ułatwią monitorowanie domu i obejścia.

Kamery w Leroy-Merlin

Wewnątrz sprawdzi się inteligentna kamera obrotowa EZVIZ C6N, którą można połączyć z domową siecią Wi-Fi. Kamera została wyposażona w obudowę, która pozwala jej na ruch, możliwość śledzenia poruszających się obiektów oraz możliwość obserwacji w nocy dzięki podczerwieni. Warto wiedzieć, że kamera ma także tryb zachowania prywatności i może zasłaniać domowników. Jej cena to 109 zł.

Na zewnątrz warto zamontować kamerę odporną na warunki pogodowe, na przykład EZVIZ H3C. To kamera 2K wyposażona w Wi-Fi, zdolna do detekcji sylwetki człowieka oraz kolorowej obserwacji nocnej (ma własne oświetlenie). Jej cena to 159 zł.

Szczegóły oferty oraz promocji EZVIZ w Leroy-Merlin

W niektórych sklepach można kupić także przeceniony gadżet do każdych drzwi – inteligentny wizjer i dzwonek EZVIZ HP4. Jego cena to 399 zł, jest więc o 100 zł tańszy niż zwykle.

Urządzenia ma Wi-Fi i pozwala na połączenie audio-wideo ze smartfonem, zastąpi więc wideofon. Zamiast sięgać do „judasza”, można skorzystać z kolorowego ekranu 4,3", który można zamontować w dogodnym miejscu. Wizjer ma obiektyw o kącie widzenia aż 155° i tryb nocny (podczerwień).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PhotoRK / Shutterstock, Leroy-Merlin

Źródło tekstu: własne, Leroy-Merlin