DAJ CYNK

Polkomtel wdrożył nowy CRM - Microsoft Dynamics

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5903

Polkomtel wdrożył system Microsoft Dynamics CRM w celu usprawnienia zarządzania relacjami z klientami i partnerami.

Polkomtel wdrożył system Microsoft Dynamics CRM w celu usprawnienia zarządzania relacjami z klientami i partnerami.

Polkomtel potrzebował systemu CRM, który umożliwiłby sprawne zarządzanie relacjami z klientami i partnerami, monitorowanie etapów realizacji poszczególnych działań, usprawnienie procesów między kluczowymi sprzedawcami i działami back-office oraz śledzenie statusów sprzedaży zaimplementowanych w systemie w formie procesu end-to-end. Nowy CRM ma umożliwiać łączenie wielu procesów w jednym narzędziu, integrować dane dotyczące planów i realizacji sprzedaży, usprawniać procesy pozyskania klientów i usług.

Nowy system objął swoim działaniem większość procesów związanych ze sprzedażą w segmencie B2B, m. in. wsparcie w ramach sprzedaży, wdrożenia, raportowanie, planowanie, archiwizację, badanie potencjału sprzedaży produktów (np. energii elektrycznej) i inne. Dzięki rozwiązaniu udało się usprawnić komunikację oraz procesy sprzedażowe i marketingowe, zwiększyć efektywność obsługi klientów czy zoptymalizować koszty rozwoju i utrzymania systemów. Firma może także monitorować przepływy pracy i proces sprzedaży w kanale B2B.

Dzięki Microsoft Dynamics CRM możemy teraz jeszcze lepiej analizować potrzeby naszych klientów i znacznie szybciej na nie reagować. Posiadanie systemu pomaga nam wyznaczyć kierunek działań w zakresie tworzenia nowych produktów, lepiej dopasowanych do zmieniających się warunków na rynku i zaspokajających oczekiwania naszych partnerów biznesowych - mówi Wojciech Piskorz, członek zarządu Polkomtelu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu