DAJ CYNK

Polkomtel przejmie Invest Bank w 1Q2014

01.12.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 7345

Ważne 3

11

Do końca I kwartału 2014 roku Polkomtel przejmie Invest Bank i przeprowadzi jego rebranding na Plus Bank - pisze Puls Biznesu powołując się na nieoficjalne źródła. Operacją ma kierować Maciej Stańczuk.

Do końca I kwartału 2014 roku Polkomtel przejmie Invest Bank i przeprowadzi jego rebranding na Plus Bank - pisze Puls Biznesu powołując się na nieoficjalne źródła. Operacją ma kierować Maciej Stańczuk.

Zobacz: Polkomtel wejdzie mocniej w bankowość?

Polkomtel chce mocno postawić na usługi mobilne i zwiększyć bazę klientów Invest Banku z obecnych 300 tys. do miliona. Nowym bankiem ma kierować Maciej Stańczuk, były prezes Polskiego Banku Przedsiębiorczości. I operator komórkowy, i bank, są kontrolowani przez Zygmunta Solorza-Żaka.

Aktualizacja [03-12-2013]
Polkomtel zdementował pogłoski na temat rzekomej chęci przejęcia Invest Banku, szerzej piszemy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł

Komentarze
Zaloguj się
44. ~Paweł Nyczaj
0

2013-12-02 18:10:34

Jak dla mnie oczywisty i naturalny ruch.

Odpowiedz

43. ~
-1

2013-12-02 09:59:53

42. No i co tu jest o ofercie?

Odpowiedz

42. ~
1

2013-12-02 09:52:19

41, cytuje "Bank i operator jest równie atrakcyjny co głupawy serial w polsacie"

Odpowiedz

41. ~
-1

2013-12-02 09:47:49

40. Ja również wyrażam swoją opinię, do czego mam prawo. I gdzie ja napisałem o ofercie plusa?

Odpowiedz

40. ~
2

2013-12-02 09:16:29

@39, myślę, że zarówno mnie jak i wielu innych mało obchodzi jaką miałeś obsługę w banku wiele lat temu. Wyrażam swoją opinię, do czego mam prawo. Piszesz, że operator Plus ma mało atrakcyjną ofertę więc podałem jaką ja mam w Plusie i nie uważam jej za mało atrakcyjną ponieważ żaden z operatorów nawet nie zbliżył się do tej oferty. Zasięg umts i LTE największy w kraju.

Odpowiedz

39. ~
-1

2013-12-02 09:07:26

38. Myślę, że zarówno mnie jak i wielu innych mało obchodzi jaką masz ofertę u swojego operatora. Na usługi składa się nie tylko cena, ale wiele innych czynników. Oglądanie tego pakietu familijnego to strata czasu u prądu nawet gdyby abonament był gratis. W Invest miałem dawno temu kredyt i nie wyobrażam sobie gorszej obsługi klienta i oferty niż ta w którą dałem się przez nieuwagę wrobić. Z plusa nie tak dawno uciekłem, bo byłem traktowany jak petent, a nie klient.

Odpowiedz

38. ~
0

2013-12-02 08:47:35

@37, ja na operatora nie narzekam. Mam no limit do wszystkich +2,5GB za 50zł. Internet mobilny z urządzeniem zakładając jego sprzedaż na znanym serwisie, to mam za darmo. TV od CP w pakiecie familijny HD za 14,90zł/m-c. Szukałem i lepszych ofert żaden z operatorów nie zaproponował mi. Odnośnie banku, to na razie nie korzystam a czy będę, to zależy od ich oferty.

Odpowiedz

37. ~
-2

2013-12-02 08:43:13

36. To było pytanie retoryczne. Bank i operator jest równie atrakcyjny co głupawy serial w polsacie. Mam świadomość, że dla też mniej wymagającej części klienteli to nie robi różnicy. He, he. Faktycznie niezły biznes.

Odpowiedz

36. ~
2

2013-12-02 08:20:56

@35, niezły biznes, który sprawia, że właściciel tych firm od lat jest w pierwszej trójce najbogatszych Polaków.

Odpowiedz

35. ~
-2

2013-12-02 07:28:15

Byle jaka telewizja połączona z byle jakim operatorem łączy się z byle jakim bankiem. Ciekawe co z tego powstanie?

Odpowiedz

34. ~
0

2013-12-02 04:47:11

31,oczkiem w głowie Zygmunta jest najpierw CP,a potem Plus i bank, może przyszedł czas że Zygmunt uznał że dobrze by było mieć swój konkurencyjny bank do spółki z Plusem i może będą jakieś oferty obniżające koszty jeśli klient będzie korzystał z Plusa i Invest banku

Odpowiedz

33. ~
-1

2013-12-02 04:42:29

29,to co napisałeś to tylko przy okazji,a głównym celem jest uniknięcie płacenia podatków, za rok znowu Zygmunt będzie kupował Zygmunta albo coś co chce a jeszcze tego nie ma np T-Mobile albo platforme nc+ albo Orange i tepse albo tvn albo Stocznie :),ogólnie wszystko co da się kupić żeby nie zapłacić podatku

Odpowiedz

32. ~Żarcik
0

2013-12-01 23:33:54

Tu jest Polska i tu się kombinuje :)

Odpowiedz

31. ~Jamessz
-1

2013-12-01 23:25:28

Niestety, zapewne to transakcja stricte finansowa i przepływ kasy od Zygmunta do Zygmunta, bo raczej fajnej oferty łączonej nie zaproponują, bo gdyby tak miało byc zrobili by to juz dawno jak tylko Zygmunt nastał.

Odpowiedz

30. ~
0

2013-12-01 23:20:09

@29 masz racje.

Odpowiedz