DAJ CYNK

Usługa Prawnik w ofercie Plusa dla klientów biznesowych

27.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3558

Ważne 2

6

Pomoc prawna to nowa propozycja sieci Plus dla klientów biznesowych. Od 29 lipca w ofercie JA+ Moja Firma znajdzie się usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.

Pomoc prawna to nowa propozycja sieci Plus dla klientów biznesowych. Od 29 lipca w ofercie JA+ Moja Firma znajdzie się usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.

Usługa Prawnik zapewnia dostęp do Centrum Porad Prawnych, w którym pomocy prawnej udzielają adwokaci i radcowie prawni. Porady świadczone są w formie rozmowy telefonicznej, a w sytuacji gdy niezbędna jest weryfikacja lub sporządzenie dokumentu prawnego - również przez e-mail, fax lub dedykowane konto klienta. Centrum Porad Prawnych dostępne jest pod numerem telefonu 801060606 w każdy dzień roboczy w godzinach 8.00 - 20.00.

Zakres dostępnych porad prawnych to doradztwo w ramach wszystkich dziedzin prawa związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą i życiem prywatnym z wyłączeniem doradztwa podatkowego. Sprawy, które można kierować do Centrum Porad Prawnych to m.in: kwestie pracownicze, komornicze, spadkowe, alimentacyjne, informacje na temat kosztów sądowych, wzory pism, informacje o najkorzystniejszym sposobie rozwiązania problemu i wiele innych.

Usługa Prawnik daje możliwość:

  • Skorzystania z 1 porady prawnej telefonicznej w miesiącu. W trakcie obsługi zgłoszonego problemu klientowi przysługuje prawo do nieograniczonej liczby kontaktów z Centrum Pomocy Prawnej. Porada prawna niewykorzystana w danym miesiącu przechodzi na kolejny, przy czym maksymalnie można mieć dwie usługi.
  • Zlecenia opracowania 1 dokumentu prawnego raz na 6 miesięcy. Zlecone może być na przykład przygotowanie umowy, pisma urzędowego, pisma procesowego do wartości przedmiotu sprawy 150.000 zł z wyłączeniem środków zaskarżenia.

Z Usługi Prawnik może skorzystać każdy klient biznesowy posiadających abonament telefoniczny w sieci Plus. Aktywować ją można wysyłając bezpłatnego SMS-a na nr 2601, dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta na numer 601102601 lub osobiście w Punkcie Sprzedaży Plusa. Opłata miesięczna za usługę wynosi 11,90 zł netto (14,64 zł z VAT).

Partnerem rozwiązania wdrożonego w sieci Plus jest Availo.

Zobacz: Regulamin usługi dostępowej Prawnik
Zobacz: Regulamin usługi pomocy prawnej

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
16. ~Bertran
0

2016-10-31 05:32:39

Możliwości tej usługi są dość spore, bo często znajdujemy się w "potrzebie" prawnej. Szczególnie dotyczy czasami błahych spraw. Konkurencja z pewnością za niedługo wprowadzi podobną usługę jak w Plusie.

Odpowiedz

15. ~Maciuś
0

2016-10-28 21:45:35

Teraz Plus startuje z kampanią reklamową tej usługi. Tak że ten, jest głośno, a usługa wydaje się potrzebna i jak najbardziej na miejscu dla przedsiębiorcy typu MiŚ.

Odpowiedz

14. ~Zyna
0

2016-08-02 14:39:59

Świetna wiadomość dla właścicieli niedużych firm czy jednoosobowych DG - nieznacznym kosztem. Kilkanaście złotych dopłaty do abonamentu w Plusie to niewiele, wziąwszy zwłaszcza pod uwagę korzyść jaką daje.

Odpowiedz

13. ~Piotr_as
0

2016-07-27 19:22:06

@10. Czemu wyłudzeniu? Jest usługa, dla niektórych może być bardzo przydatna, więc za dobrą usługę Plusowi należy się zapłata. Wszędzie tak jest. A to, że firma chce zarobić, to chyba nie jest jej wada?

Odpowiedz

12. ~Tomek
-1

2016-07-27 17:25:10

Duda w kampanii miał Duda Pomoc, porady prawne za darmo. Andrzeju co teraz jest?

Odpowiedz

11. ~
1

2016-07-27 16:46:11

I nie można tego w żaden sposób obejść, bo SMS z Kto Dzwonił przychodzi jak chce...

Odpowiedz

10. ~
1

2016-07-27 16:41:49

Stała polityka w PolkomtelU. Mnóstwo dodatkowych usług służących tylko i wyłącznie wyłudzeniu kasy, podczas gdy usługi podstawowe nie działają jak należy. Kto ma wątpliwości niech odwiedzi plusforum i poczyta wątki o problemach z "Kto dzwonił", "Premia za staż" i parę innych. A kto jeszcze po tym będzie miał wąpliwości niech kupi starter Plusa i spróbuje włączyć sobie usługę Połączenie oczekujące... Podpowiem: nie uda się to, bo w Plusie na Kartę takiej usługi NIE MA!

Odpowiedz

9. ~
1

2016-07-27 16:09:28

A kiedy planują wprowadzić wyprowadzanie psów???

Odpowiedz

8. ~Senek
-1

2016-07-27 15:21:10

Podoba mi się, że pomyśleli w Plusie o o tego rodzaju wsparciu. W zasadzie za nieduży pieniądz dostaje się dużą pomoc w prowadzeniu działalności. z ciekawości aktywowałem ten pakiet, zadzwoniłem tam i muszę powiedzieć, że otrzymałem bardzo profesjonalną poradę.

Odpowiedz

7. ~Mieczysław
1

2016-07-27 15:19:56

Najlepsze jej ludzie będą dzwonić do tego prawnika w sprawie reklamacji na plusa :p

Odpowiedz

2016-07-27 14:36:08

To jest gwozdz do trumny konkurencji. Brawo CP! Mozna?Mozna! Polak potafi.

Odpowiedz

5. ~pabloki
2

2016-07-27 14:34:14

kompletnie już im przygrzało. takie oferty sa tylko dla naiwnych, sporo ograniczeń.

Odpowiedz

4. ~arr
1

2016-07-27 12:29:00

lepiej kupic w concordi za 200zl za rok mozna zakladac do 3 spraw rocznie!sam mam to polecam

Odpowiedz

3. ~r
2

2016-07-27 12:23:16

Jaki poziom to widać. Pelno ograniczeń i kruczków by łapać ludzi na dodatkowe opłaty. W sumie taka usługa nie wiadomo dla kogo. Bo jak ktoś ma poważną sprawę to w takie Ala usulugi sie nie będzie pakował.

Odpowiedz

2. ~nn
-3

2016-07-27 12:10:12

@1: dla jednego bez sensu, dla innego się to może kalkulować, bo wyjdzie taniej niż jedna wizyta bezpośrednio u adwokata/radcy. Istotniejsze jest jaki będzie poziom tej pomocy prawnej.

Odpowiedz