DAJ CYNK

Telestrada - nowe taryfy "Komórka bez limitu"

26.10.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5631

Ważne 3

6

Telestrada zaprezentowała nowe taryfy w ramach oferty Komórka bez limitu.

Telestrada zaprezentowała nowe taryfy w ramach oferty Komórka bez limitu.

W ramach nowej oferty dostępnych jest pięć pakietów:

  • Internet za 16 zł - 4 GB danych z lejkiem (do 32 kb/s),
  • Rozmowy za 18 zł - rozmowy bez limitu do krajowych sieci komórkowych,
  • Internet, SMS-y, MMS-y za 23 zł - pakiet danych 4 GB z lejkiem, wiadomości bez limitu do krajowych sieci komórkowych,
  • Rozmowy, SMS-y i MMS-y za 23 zł - połączenia i wiadomości bez limitu do krajowych sieci komórkowych,
  • Wszystko za 37 zł - pakiet danych 4 GB z lejkiem, połączenia i wiadomości bez limitu do krajowych sieci komórkowych.

Telefony do wyboru w ofercie:
Komentarze
Zaloguj się
12. ~michu
0

2015-10-27 10:35:16

hmm w sumie lepiej ja w VM za 37 mamy więcej i taniej

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2015-10-26 23:46:32

wogóle to korzystałem z tego na kartę , leci to na plusie ale zdecydowanie tańsze.opcja stacjonarne no limit zarówno na abonament jak i na kartę kosztuje 10 pln z vat.

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2015-10-26 23:43:14

orson ale te ceny SOŁ w oryginale jakieś inne.

Odpowiedz

-1

2015-10-26 20:53:24

CO to telestrada ? podróbka Neostrady ?

Odpowiedz

0

2015-10-26 20:11:43

@7 Że też nikt nie zauważył... ;) Poprawione. @4 Ten regulamin w ogóle jest ciekawie pisany ;) .

Odpowiedz

7. ~
0

2015-10-26 19:49:19

To sześć czy piec pakietów? :D

Odpowiedz

6. ~
1

2015-10-26 19:26:26

z tego wynika że oferta na kartę bije na głowę ofertę abonamentową lajt mobile. W abonamencie za 37zł są m.in. 4GB netu a na kartę za 36,99zł m.in. jest 10GB netu (a potem lejek)...

Odpowiedz

5. ~ola
0

2015-10-26 18:18:01

@4.Red_PL - Regulamin ma wadę, nie definiuje "wykorzystywana w sposób standardowy". Czyli jak? Dwa razy obrót wokół osi = 5min., a dwa podskoki to możliwość 10 sms? GŁUPOTA! Zapis martwy, teoretycznie możesz 8h spać, 8h pracować, 8h gadać... lub nasłuchiwać 10h co się dzieje u małego dziecka w drugim pokoju... ZERO możliwości zakwestionowana "wykorzystywana w sposób standardowy"... bo nie jest to zdefiniowane, a w cenniku jak byk "Bez limitu"....

Odpowiedz

4. Red_PL
-1

2015-10-26 17:23:54

Ciekawy zapis w regulaminie, punkt 7 zobowiązania abonenta. Tak naprawdę pod to można podciągnąć wszystko jak ktoś będzie miał kiepski dzień.

Odpowiedz

3. ~LTE
-1

2015-10-26 17:23:53

Gdzie są stacjonarne bez limitu?

Odpowiedz

2015-10-26 16:53:50

dosyć ciekawie, do tego ten Grand Prime wcale nie taki drogi.

Odpowiedz