DAJ CYNK

Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online

04.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5471

Ważne 3

8

W ramach współpracy Getin Bank i Orange ruszyła promocja, w ramach której wybrane abonamenty Orange otrzymać można za darmo przez cały rok.

W ramach współpracy Getin Bank i Orange ruszyła promocja, w ramach której wybrane abonamenty Orange otrzymać można za darmo przez cały rok.

Po podpisaniu umowy z bankiem i zalogowaniu do systemu transakcyjnego klient otrzymuje wiadomość z kodem rabatowym upoważniającym do 50% rabatu w Orange na dowolny abonament z taryfy Smart Plan Multi lub Smart Plan Halo. Dodatkowo po aktywacji promocji oraz wykonywaniu co miesiąc 5 dowolnych transakcji kartą przez rok co miesiąc klient banku otrzymuje zwrot w wysokości 25 zł, dzięki któremu cena wybranych abonamentów Orange może być obniżona nawet do 0 zł miesięcznie.

Abonament jest darmowy w przypadku taryfy 49,90 zł w Smart Plan Multi oraz abonamentów 29,90 zł i 39,90 zł w Smart Plan Halo (wartość nagród jest wyższa od wartości abonamentu). Pozostałe abonamenty w tych taryfach są droższe od wartości nagród.

W celu aktywacji promocji należy wykonać co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe przy użyciu wydanej do konta karty oraz przelać na konto jednorazowo 1000 zł z innego banku.

W Promocji może wziąć udział osoba, która w 2013 roku nie była posiadaczem ROR Getin Online, a która w okresie do 15. stycznia 2014 roku zawrze z bankiem Umowę ROR Konto Perfekcyjne i Umowę o kartę debetową. Miesięczna opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata nie jest pobierana pod warunkiem zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł oraz wykonania kartą debetową transakcji bezgotówkowych o wartości min. 400 zł/mies.

Źródło tekstu: Getin Bank, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Jako
0

2013-12-25 20:01:51

Dla mnie promocja wygląda ciekawie, zwłaszcza jak ktoś potrzebuje konta, warunki, żeby konto było darmowe też niezbyt trudne do spełnienia.

Odpowiedz

30. ~Piotras
0

2013-12-06 13:36:27

Świetna propozycja i ukłon w stronę klienta. Ciekawe posunięcie banku oferta wyróżnia się z tłumu szarych ofert. Można sporo zaoszczędzić, co jest chyba każdemu na rękę.

Odpowiedz

29. ~
0

2013-12-05 15:21:51

@28 Max: Kretyńskich narzekań? Chyba tylko pracownik Getina moze tak uważać! Promocja byłby do przełknięcia, gdyby Orange ją przeprowadziło z jakimś innym bankiem, ale nie z tym! Dla porównania przedstawiam inną "rewelacyjną promocję" tego banku: "Bezzwrotna pożyczka"! Czy może być coś piękniejszego niż pożyczka, której nie trzeba zwracać? A jak ta "bezzwrotna pożyczka" wygląda w rzeczywistości, najlepiej samemu się przekonać: http://tiny.pl/q9j4s

Odpowiedz

28. ~Max
0

2013-12-05 08:42:57

Nie rozumiem tych kretynskich narzekań. Macie za darmo abonament tylko za założenie konta przelewanie co miesiąc tylko 1000 zł i kilka płatności kartą i jeszcze wam źle?! Po prostu ręce opadają!

Odpowiedz

27. ~heniek
0

2013-12-04 19:52:00

Odradzam jakiekolwiek umowy z bankami z grupy Czarneckiego. Problemy z przelewami i dlugie ksiegowanie srodkow na koncie a przede wszystkim ta cholerna akwizycja. Ich natretni naganiacze dzwonia nieustannie i wciskaja buble sciemniajac ze to super oferta i powinniśmy czuć się wybrancami którzy mają zaszczyt z nimi rozmawiać. Miałem dość tych upierdliwych wrzodow.

Odpowiedz

26. ~aqde
0

2013-12-04 19:20:36

Również nie polecam wiązania się z tym bankiem - sporo haczyków, ciągłe awarie, przez telefon nic nie załatwicie a w placówkach kolejki. Podwyższą wam opłaty po jakimś czasie i będziecie płacić. Oferta wygląda fajnie ale nigdy nic za darmo nie ma!

Odpowiedz

25. ~Pink
0

2013-12-04 18:09:34

Wizard, jaki bank teraz polecasz??

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2013-12-04 17:30:01

najgorszy mariaż w historii.

Odpowiedz

23. gerth
0

2013-12-04 14:02:54

Jest DOKŁADNIE tak jak napisał kolega {20}

Odpowiedz

22. ~Wizard
0

2013-12-04 14:02:19

wieki temu getin mial dobre lokaty ale od kilku lat to po 1 kolejki w oddzialach po 2 za wszystko chca oplaty po 3 najlepiej aby emeryt robil karta zakupy trzykrotnosci emerytury miesiecznie a haczyki , kruczki i inne coz - coraz wiecej banków tak działa ale czasem wystarczy mail do centrali i co do grosza nawet kwoty poniżej 1zł są w stanie oddac natychmiastowym przelewem. Prosta zasada w banku - mam konta te co sa darmowe i bez żadnego PRZYMUSU - chca obrót, ilość kart czy zoblikowanie do wplywu wynagrodzenia -przecinam karte i oddaje oraz zamykam konto i usuwam wszelkie produkty. Co do zlych wspomnien odradzam ALIOR stacjonarny bo diametralnie różni sie od dobrego aliorsync.

Odpowiedz

21. ~podziwiam was
1

2013-12-04 14:01:11

że też wam się chce takie wyiczenia dla kilkudziesięciu złotych robić...

Odpowiedz

20. ~
1

2013-12-04 13:58:22

Każdy bank roluje klientów, ale Getin jest w tym niedościgłym mistrzem. Każda umowa, to jedno wielkie zbiorowisko pułapek, haków i haczyków. Poczytajcie sobie artykuły Samcika, tutaj jest tylko jeden, na doby początek: http://tiny.pl/q9d8x

Odpowiedz

19. maniek
1

2013-12-04 13:48:06

Sam co prawda mam abo w orange ale takie duety do mnie nie przemawiają a wiem jedno NIE MA NIC ZA DARMO.

Odpowiedz

18. gerth
1

2013-12-04 13:42:59

Aha, konto miałem w Idea Banku ale to tam sama grupa: Getin Bank. Z dala.

Odpowiedz

17. gerth
0

2013-12-04 13:40:11

tho - źle rozumiesz ofertę - czytałem dokładnie regulamin i jest WYRAŻNIE napisane: rabat 50% na abo plus 25zł co miesiąc przez rok. Zresztą reklamują to jako rob abo za darmo (abo 49,90 minus 50% = 24,95 - 25zł od Getinu = 5groszy do przodu. Super oferta niby prawda? A jest jak napisałem bo po roku abo jest 100%, no i bank już nie buli (jest w regulaminie zreszta że zabuli max 300zł (czyli 25x12 miechów) Acha, do tego jeszcze trzeba złożyć PITa dochodowego od tych 300zł otrzymanych od banku, czyli kolejne minus 19%. Dziękuję, postoję. Ale frajerów łapią, a to na iPada a to na rok abonamentu za darmo (mnie złapali na niby superfirmowe konto, darmowe i na dodatek z lokatą na 12%). Tyle że przez PÓŁ ROKU nie mogłem założyć tej lokaty (albo było że "już uruchomiona a dalej g..." albo osoba "nie wiedizała że jest taka lokata" i miała "sprawdzić" - a miałem umowę POD TYTUŁEM "Firma to ja plus lokata 12%" koniec cytatu. Aha, jeszcze okazało się że konto płatne. A najlepiej było na koniec - musialem 3x zamykać konto. Pierwszy raz - babka odmówiła przyjęcia bo stwierdziła że... "za 30 dni będzie niedziela więc Pana wypowiedzenie będzie nieważne" , za drugim razem dyspozycję udało się złożyc (z poswiadczeniem odbioru na kopii) tyle ze... konto dalej było prowadzone - tzn nie mogłem wypłacić forsy ale prowizje dlaej byly naliczane. Dopiero trzecie pismo - poprzez KNF pomogło, naprawdę szkoda nerwów. ODRADZAM. Naprawdę, żebyście potem nie musieli przez Sąd zamykać konta i odzyskiwać forsy. Nie lubię oszustów dlatego będę ich gnębił a jak się czują szkalowani wpisem to zarpaszam do administratora strony albo do mnie na priv podam dane, mozecie mnie sądzić jeśli choć słowo z tego co napisałem jest nieprawdą.

Odpowiedz