DAJ CYNK

Orange: koniec promocji "Nielimitowane SMS-y po doładowaniu"

06.05.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4979

Ważne 7

0

Tylko do 6 maja dostępna jest w Orange promocja Nielimitowane SMS-y po doładowaniu (do wszystkich sieci).

Tylko do 6 maja dostępna jest w Orange promocja Nielimitowane SMS-y po doładowaniu (do wszystkich sieci).

Osoby, które jeszcze skorzystają z promocji, będą mogły wykorzystać bonusy zgodnie z ich okresem ważności.

Promocja Nielimitowane SMS-y po doładowaniu dostępna jest dla klientów Orange One. Oferta wyklucza się z promocją Konto Ważne Rok. Aby skorzystać z usługi należy wysłać SMS o treści PROMOCJA na bezpłatny numer 203, a następnie doładować konto. Czas zniesienia opłat za SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych zależy od wartości doładowania:

Doładowanie (zł)

Ważność nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci (w dniach)

5 - 9,99

1

10 - 24,99

3

25 - 39,99

10

40 - 49,99

20

50 - 99,99

25

100 - 199,99

50

200 i więcej

100


Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane SMS-y po doładowaniu"

Źródło tekstu: wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
29. wlo
0

2013-05-07 11:14:44

~kinder biovital - no źle Ci wiadomo ;-) Poczytaj zamiast domniemywać, szczególnie gdy próbujesz autorytatywnie się wypowiadać ;-) A promocja rzeczywiście kończy wszędzie tak samo. Kończy się ;-)

Odpowiedz

28. ~gfdsgfds
0

2013-05-07 11:00:54

tak samo szybko skońcxzą oferte NJu

Odpowiedz

27. ~kinder biovital
0

2013-05-07 10:35:36

Rozróżnijcie słowo "usługa" od "promocji". W njuMobile jak na razie, wszystko jest usługą, z tego co mi wiadomo, więc owa oferta jest na stałe. Zaś promocja w Orange czy Play czy u kogo innego, prędzej czy później się skończy.

Odpowiedz

26. ~
0

2013-05-07 08:50:45

Play w starej taryfie (na którą jeszcze można przechodzić) też ma smsy po doładowaniu. Ale według mnie siedzenie i pisanie smsów to zajęcie dla dzieci czy gimnazjalistów.

Odpowiedz

25. ~
0

2013-05-07 08:45:42

MTV MOBILE ma promocje darmowych sms po doladowaniu i tam wychodzi najlepiej

Odpowiedz

24. ~Calm7
0

2013-05-07 08:44:22

23). Chyba, że tak. No to odszczekuję: przenoszący numer z innej sieci mają darmo. Reszta ma płatne jednorazowo, albo darmo po upływie 93 dni.

Odpowiedz

23. kamil1221
0

2013-05-07 08:33:40

@21 Jeśli przenosisz numer z innej sieci RWK masz jako bonus za darmo. Więc w sumie nie kłamali.

Odpowiedz

21. ~Calm7
0

2013-05-07 08:28:16

Potwierdzam ponownie: Orange to dziwoląg! Dlaczego? Już wyjaśniam: właśnie w radiu usłyszałem reklamę, szło mniej więcej tak: ojej, w mojej sieci muszę płacić za RWK 3zł miesięcznie! Na to głos z Orange: przejdź do Orange, RWK jest tu za darmo! * Podpowiem jak ktoś nie jarzy: w Orange nie ma darmowego RWK dla nowych klientów, no i płaci się też 3zł. Dopiero po 3 msc stażu jest darmo przyznawane RWK! Orange chciało dogryźć ErzeTM, a wyszło... kiepawo.

Odpowiedz

20. ~Gh0st
-1

2013-05-07 08:26:59

Tak się uwala właśnie rok ważności konta, należy wprowadzić pseudo ofertę, zachęcić jak najwięcej frajerów super bajerem, a po krótkim czasie zlikwidować. Korzystać z czegokolwiek w orange? Nie dziękuję, postoję.

Odpowiedz

19. ~
-1

2013-05-07 08:03:26

50 zł do skarbonki za SMSy ważne 25 dni?! Szkoda, że to wyłączają, bo nieźle było się z tego pośmiać i poczytać besztanie na telepolis. A w Play nielimitowane SMS za 10 zł ważne 30 dni bez żadnego doładowania i przy koncie ważnym rok...

Odpowiedz

18. ~Romlen
0

2013-05-07 07:59:04

Niech sobie wyłączają. RWK jest cenniejszy niż ta promocja. Jeśli chcą zastopować emigrację numerów do Play to powinni dla sms-maniaków włączyć pakiet sms do wszystkich ważny miesiąc i w cenie nie więcej niż 6zł.

Odpowiedz

17. ~gość
0

2013-05-07 07:34:56

@16: nie sondze

Odpowiedz

16. ~Tja
0

2013-05-07 07:27:21

Nju was zrobi w wuja-będziecie widziec. To tylko kwestia czasu.

Odpowiedz