DAJ CYNK

Nowe Duety w lajt mobile

17.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4188

Ważne 3

4

lajt mobile zastępuje dotychczasową ofertę abonamentu rodzinnego Duetami, ale nadal można w ofercie posiadać więcej niż dwie karty SIM.



lajt mobile zastępuje dotychczasową ofertę abonamentu rodzinnego Duetami, ale nadal można w ofercie posiadać więcej niż dwie karty SIM.

Nowe abonamenty prezentują się następująco:

  • lajtDuet S - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 1 GB Internetu za 32,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet M - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 4 GB Internetu za 35,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet L - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 10 GB Internetu za 44,99 zł za dwie karty SIM,
  • lajtDuet XL - nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y, 30 GB Internetu za 59,99 zł za dwie karty SIM.

Istnieje możliwość zamówienie do 3 dodatkowych kart do każdej oferty. Wtedy cena abonamentowa za każdą dodatkową kartę wynosi:
  • lajtDuet S - 16,49 zł,
  • lajtDuet M - 17,99 zł,
  • lajtDuet L - 22,49 zł,
  • lajtDuet XL - 29,99 zł.

W przypadku, kiedy aktywna pozostaje tylko jedna karta SIM, opłata abonamentowa za nią wynosi:
  • lajtDuet S - 17,99 zł,
  • lajtDuet M - 19,99 zł,
  • lajtDuet L - 24,99 zł,
  • lajtDuet XL - 36,99 zł.

Opłata aktywacyjna wynosi 19 zł.

Wszystkie ceny uwzględniają 20 zł rabatu za bonus krajowy. Jest on naliczany w momencie, kiedy w roamingu, w ciągu jednego okresu rozliczeniowego nie przekroczymy wyznaczonych limitów:
  • 50 minut wymienne na 50 SMS-ów,
  • brak połączeń z Internetem, chyba że z wykorzystaniem dodatkowych pakietów - 100 MB za 19,99 zł, 500 MB za 25 zł i 1 GB za 35 zł,
  • brak MMS-ów.

Zobacz: Regulamin oferty

Źródło tekstu: lajt mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
22. ~anonia.er?
0

2017-08-19 04:28:29

NIE ma racji bytu.wybralem kartę e Virginie

Odpowiedz

21. wlkp
0

2017-08-18 09:31:08

@19 Doradzę Ci abyś zatrudnił sekretarkę bo odpadnie Ci ręka i będziesz świecił :-) W twoim przypadku abonament ma rację bytu i się opłaci,ale zapewne masz firmę,a to napisałem że na firmę się opłaci .Bo prywatnie połowę z tego 2-4 tys minut to chyba największe pierduśnice u mnie na wsi nie wygadają obrabiając dupę innym .

Odpowiedz

20. wlo
0

2017-08-17 17:16:42

No! Ostatnio minimum spadło mi do ok 1,5 tys. minut ;-)

Odpowiedz

19. wlo
0

2017-08-17 17:15:05

wlkp - abonament ma sen wszędzie tam gdzie ktoś dokonuje takiego wyboru ;-)Ty bardzo (ale to bardzo) mało dzwonisz... Biorąc pod uwagę ofertę operatorów, nie limitowe Ci są niepotrzebne. Masz rację, ze nie przepłacasz... Ale co byś mi doradził? 2-4 tys. minut, ponad 1 tys. esemesów...?

Odpowiedz

18. wlkp
0

2017-08-17 16:52:26

Dodam swoje 2 grosze .Każdemu opłaci się co innego,przeniosłem 2 numery abonamentowe z O do VM na kartę .Włączyłem w obu plany Fremium czy jak im tam ,do tego na jednym num. potrzebne mi jakieś 20-50 minut miesięcznie i 20-70 sms,czyli dokupuje pakiet minut za 3 zł i pakiet sms za 3 zł jeśli mi potrzebne.Drugi numer starcza po 30 sms i minut,ale potrzebna paczka internetu za 10 zł dokupuje 10 Giga i mam to co mi potrzebne na 2 numery,a kosztuje mnie to max 16 zł na oba.Na co mi płacić za nolimity jak nigdy tego nie wykorzystam .Do tego super apka VM do zarządzania kontem ,kilka sekund mogę sprawdzić jak i dodać pakiet jaki mi potrzebny,dla mnie obecnie super .Zasięg mam na wszystkich sieciac w VM,choć mnie to nic nie daje bo wszystkie u mnie mają zasięg do d....,ustawiłem na sztywno T bo minimalnie najlepszy jest .Abonament,dla mnie obecnie nie ma najmniejszego sensu,totalne przepłacanie i 2 lata umowy .Nie ma czegoś takiego dla mnie że dana sieć jest najlepsza,czy jakaś oferta .Każdy sam musi sobie dopasować co mu potrzebne,chyba że ktoś nie liczy się z kasą i chce mieć wszystko no-limit,ale czy to wykorzysta ? Abonament ma sens jedynie dla firm .

Odpowiedz

17. ~bb
0

2017-08-17 16:36:12

Ten sposób na roaming jest bardzo kreatywny, nie powiem. :)Tylko trochę bezsensowny ten limit na internet. Jeśli połączę się z internetem w roamingu w ramach pakietu krajowego, to zapłacę 20 PLN, natomiast jak wykupię pakiet za 19,99 to dostanę 100 MB i mniemam, że po ich przekroczeniu też dostanę 20 PLN do rachunku za użycie internetu poza wykupionym pakietem. Gdzie tu logika?

Odpowiedz

16. ~a2mobile
-1

2017-08-17 16:29:35

nie opłacalne, przy takich stawkach lepiej korzystać z a2mobile albo smartdom w Plusie

Odpowiedz

15. ~pabloki
0

2017-08-17 14:46:45

14 polkomtel miałby podcinać sobie gałąź? poza tym każda firma chce zarobić . skoro mogą oferowac 10 mcy umowy o średniomiesiecznym koszcie 20,5 realnie 8 mcy po 10 zł +2 stacjonarne to zbliza sie to do plusha przeciez.

Odpowiedz

14. Remington
1

2017-08-17 14:02:56

Ten sposób na RLAH wydaje mi się najuczciwszy.Dziwi tylko, że taki Lajt będący MVNO wychodzi drożej od Plusha. Czyżby Polkomtel narzucił im tak wysokie stawki?

Odpowiedz

12. wlo
0

2017-08-17 13:58:37

A jeśli nie podwyżki - bo rzeczywiście(!) nie podnieśli ceny w dotychczasowej taryfie (ofercie) - to właśnie - sposób na limitowanie roamingu, w oczywistym celu.

Odpowiedz

11. wlo
0

2017-08-17 13:52:47

10 - no można i tak uzasadniać podwyżki ;-)

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2017-08-17 13:52:05

8 ale tak jest juz od wejścia w życie rlah. to nie sposób. tylko jeszcze tańsza oferta. jak używasz roaming dopłacasz a potem znów spada.

Odpowiedz

9. ~Onn
0

2017-08-17 13:47:54

@5 Cofasz się do... "tyłu".... ;)

Odpowiedz

8. wlo
0

2017-08-17 13:41:40

I kolejny operator znalazł sposób na mityczne RLAH ;-)

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2017-08-17 13:25:24

5 w karcie jest drożej bo masz wziąć abonament . ale mozna obnizyć doładowujac 50% w promocji.

Odpowiedz