DAJ CYNK

Nowa oferta roamingowa T-Mobile

06.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25453

Ważne 22

7

T-Mobile zmodyfikował swoją ofertę roamingową. Klienci abonamentowi będą mogli korzystać za granicą z pakietów krajowych.



T-Mobile zmodyfikował swoją ofertę roamingową. Klienci abonamentowi będą mogli korzystać za granicą z pakietów krajowych.

Zgodnie z zapowiedziami T-Mobile wprowadził zmiany w cennikach roamingowych, które będą obowiązywać od 15 czerwca 2017 roku. Oferta jest bardzo podobna do tej, którą zaprezentował Orange. Klienci mogą za granicą (oczywiście w ramach I Strefy roamingowej) korzystać z pakietów abonamentowych. Dotyczy to rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Jeśli w danej ofercie są one nielimitowane w kraju, będą nielimitowane również za granicą.

A co z Internetem? To zależy od konkretnej oferty. W aktualnych taryfach T prezentują się one następująco:

OFERTA T /
PAKIET SUPERNETU
2GB 5 GB 10 GB BEZ LIMITU
DANYCH
T1 1,55 GB
W UE
2,05 GB
W UE
2,55 GB
W UE
3,1 GB
W UE
T2 - 2,55 GB
W UE
3,1 GB
W UE
3,6 GB
W UE
T3 - - 3,6 GB
W UE
4,1 GB
W UE

Pakiet można powiększyć dokupując usługę Supernet Video, za co do wykorzystania będzie dodatkowe 0,25 GB, a w przypadku opcji DVD 0,75 GB.

Szczegóły pozostałych ofert znajdują się w cennikach dostępnych pod tym adresem.

Zobacz: [Aktualizacja] T-Mobile - koszty roamingu od 15 czerwca
Zobacz: Oferty roamingowe polskich operatorów niezgodne z prawem?
Zobacz: Prezes UKE o roamingu: po 15 czerwca analizy ofert i decyzje, co dalej

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
85. wlo
0

2017-06-14 12:37:52

84 - no raczej nie wyłączą ;-)

Odpowiedz

84. ~
0

2017-06-14 12:36:38

A co z połaczeniami z Polski na przykład o Anglii?

Odpowiedz

83. ~a-go
0

2017-06-11 18:31:32

@64 Janku. Operatorzy bronią swojego status quo jak tylko mogą. Dotychczasowe obniżanie cen roamingu nie spowodowało upadku żadnego telekomu, a brak regulacji krajowych pozostawił cenniki rozmów międzynarodowych na kosmicznym poziomie. Za darmo nic nie ma, bo "darmowe" bardzo często oznacza opłacane z naszych podatków., ale wbrew pozorom nie jest to zły kierunek, gdyż sprawia, że ludzie żyją w lepszym środowisku, przez co są szczęśliwsi i zdrowsi... A amerykańskie telekomy zostaw w spokoju, bo im jeszcze daleko do europejskich i przez 2 lata nic tego nie zmieni:)

Odpowiedz

82. ~piotr
1

2017-06-09 08:51:03

81. Nie prawda wcześniej tylko nie pamiętam kiedy. Moja znajoma ma i ten zapis wszedł kilka dni przed przedłużeniem jej umowy. Ale jak mówię jak ktoś nie korzysta po 10h dziennie to się nie ma co obawiać że dostanie 500 min

Odpowiedz

81. ~Okrutn1k
-1

2017-06-08 22:14:28

73, 74 - wszystko zależy od tego kiedy podpisana była umowa. Bodaj od grudnia/stycznia każdy kto podpisał umowę ze strefą w ofercie prywatnej mógł mieć ją ograniczoną jeśli podczas dwóch okresów rozliczeniowych z rzędu był co najmniej 14 dni za granicą. Ograniczenie jest wtedy do 500 minut. W ofertach proFirma do 1000 minut. Jeśli umowa była wcześniej to faktycznie nie macie się o co martwić.

Odpowiedz

80. ~
2

2017-06-08 10:42:10

74,75Bo strefa to jest co innego jest to strefa krajów w których jest T-mobile.Polecam czytać regulaminy ofert:)W strefie wg regulaminu operator tego nie wyłączy, to o czym pisze tyczy sie taryf firmowych jump pro firma.

Odpowiedz

79. ~lukasz
-2

2017-06-08 09:10:29

wlasnie ciekawe, co bedzie teraz z tą strefą t-mobile, wie ktos cos? :)

Odpowiedz

78. wlo
-2

2017-06-07 17:10:01

77 - jeśli taki jest zapis w regulaminie usługi, to co innego. Ale to nie ma nic wspólnego z przepisami RLAH przecież ;-)

Odpowiedz

77. ~piotr
0

2017-06-07 13:18:01

76. Mój drogi to jest oferta nolimits i w jej regualminie są takie same zapisy o których mówi Marta.

Odpowiedz

76. wlo
0

2017-06-07 11:57:02

74 - bo to nie jest roaming regulowany tylko oferta T-Mobile. Ja też mam 280 minut na międzynarodowe albo roaming w UE w taryfie. I myślisz, ze mi operator to ograniczy nawet gdybym na dłużej za granicą przebywał?

Odpowiedz

75. ~bartek
1

2017-06-07 11:54:53

zgadzam sie, ja tez mam strefe t-mobile i juz pol roku jestem w niemczech i bez ograniczen sobie korzystam z telefonu jak w polsce. dodatkowo 1gb neta . t-mobile wymiata!!

Odpowiedz

74. ~piotr
2

2017-06-07 11:26:11

73. To akurat nie prawda mam zajomą która siedzi po 4 miesiące w DE i przyjeżdża na miesiąc do PL korzysta z T3 i strefy tmobile nie dzwoni nie wiadomo ile około 200 min miesięcznie bo ma kartę Niemiecką i do tej pory T-Mobile jej nic nie ograniczyło/

Odpowiedz

73. ~Marta
-2

2017-06-07 07:43:37

71 no przecież w jump pro firmach jest internet w eu zaczyna się do lPonadto pojęcie roamingu jest dla kart podróżujących a nie stałe siedzących w jednym miejscu na polu ogórków u nazistów. Jeżeli operator zobaczy iż karta loguje się cały czas w jednym miejscu i w ciągu 2 tyg nie loguje się w pl to wyłącza nielimitowana połączenia

Odpowiedz

72. ~delta
-3

2017-06-07 01:16:25

Coś wam powiem. Unia padnie i promocje na roamingi się skończą. Powrócimy do szukania wifi na wakacjach i dzwonienia (dzięki temu wifi) do Polski przez skype, whatsup itp.

Odpowiedz

71. ~Kluion
-2

2017-06-06 23:20:49

A gdzie jest odnosnik do taryf firmowych T-Mobile ? Bo jest tylko do pryeatnych ? Ile GB w UE w Pro Firmach M, L, XL etc ???

Odpowiedz