DAJ CYNK

Google Pay: zapłać 5 razy zbliżeniowo i zyskaj 40 zł do wydania w sklepie Google Play

12.03.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4262

Ważne 2

2

Nowi użytkownicy usługi Google Pay mogą zyskać 40 zł na zakupy w sklepie Google Play w promocji organizowanej przez wyszukiwarkowego giganta.



Nowi użytkownicy usługi Google Pay mogą zyskać 40 zł na zakupy w sklepie Google Play w promocji organizowanej przez wyszukiwarkowego giganta.

W promocji 40 zł na zakupy w Google Play z Google Pay może wziąć udział każdy nowy użytkownik Google Pay, który w okresie do 15 maja 2018 roku zarejestruje się w promocji, doda do aplikacji kartę płatniczą i w ciągu 30 dni od rejestracji wykona 5 bezprzewodowych płatności smartfonem - liczy się maksymalnie jedna taka transakcja dziennie.

Regulamin promocji znajduje się na tej stronie, natomiast aplikację Google Pay można pobrać ze sklepu Google Play.

Zobacz: ING Bank Śląski wprowadza Google Pay
Zobacz: Google Pay - nowy, lepszy sposób płatności

Źródło tekstu: Google

Komentarze
Zaloguj się
10. ~LSwwy
0

2018-07-28 17:24:06

kod na 40zł google pay: GD1WTHCH

Odpowiedz

9. ~titama
0

2018-06-19 13:13:32

Mój kod: GDMTBSAPNależy go wpisać w zakładce /''Wpisz kod promocyjny/'', a oboje dostaniemy po 40 zł po dokonaniu pierwszej płatności :)

Odpowiedz

8. ~Jakub
0

2018-05-26 21:48:34

Jak coś potwierdzam że działa i podam swój kod GDAGB97Z

Odpowiedz

7. ~Krzysztof
0

2018-05-10 07:42:32

GDXZAKC3 - mój kod promocyjny. Wpiszcie go w aplikacji i otrzymamy po 40 zł na zakupy w Google Play (aplikacje, gry, muzyka, filmy) Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta. Dzięki przejrzystości i bezpieczeństwu swobodnie robimy z niej pożytek. Każdy może! Nie trać okazji! Kod jeszcze długo aktywny - polecam koniecznie! Edit: JESZCZE DZIAŁA, bardzo możliwe, że jako jedyny spośród pozostałych zaproszeń w opiniach Google Pay.SKORZYSTAJMY

Odpowiedz

6. ~Igor
0

2018-04-26 08:42:48

Gdyby ktoś jeszcze potrzebował kod to : GDQWB7QA

Odpowiedz

5. ~Wie Ma
0

2018-04-18 14:37:57

Uzyj tego kodu i do razu wpadnie 40 GDD19SCG

Odpowiedz

4. ~Karol
0

2018-04-11 14:19:33

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z promocji podaję nadal aktywny kod na 40 zł - GDXG5RW5

Odpowiedz

3. ~
0

2018-03-13 09:42:00

Do 1. Zmień bank i weź kredyt :)

Odpowiedz

0

2018-03-12 23:54:47

Ja dostałem jakiś zwrot z mBanku. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Okazało się, że jest promo jakieś na te płatności. W sumie fajnie. 40zł za nic :)

Odpowiedz

1. ~Tomek
0

2018-03-12 22:42:27

Co mi po tej promocji jak mój bank nie obsługuje tego google pay:)

Odpowiedz