DAJ CYNK

Elastyczne rozmowy i Internet w Orange na kartę

24.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32891

Ważne 25

21

Orange wprowadza nową odsłonę usługi nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz nowe pakiety danych. Od klienta zależy na jaki okres usługi zostaną włączone.

Orange wprowadza nową odsłonę usługi nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz nowe pakiety danych. Od klienta zależy na jaki okres usługi zostaną włączone.

Pakiet nielimitowanych rozmów obejmuje połączenia do wszystkich sieci, w tym stacjonarnych. SMS-y są nielimitowane do wszystkich sieci komórkowych. Warunkiem aktywacji jest staż w sieci wynoszący przynajmniej 31 dni i dokonanie w tym czasie przynajmniej jednego doładowania konta. Pakiet występuje wyłącznie w wersji jednorazowej.

Cena

Ważność

SMS pod 275 (koszt zgodny z cennikiem)

3 zł

3 dni

AKT3

5 zł

5 dni

AKT5

7 zł

7 dni

AKT7

10 zł

10 dni

AKT10

30 zł

30 dni

AKT30

50 zł

50 dni

AKT50

100 zł

100 dni

AKT100



W przypadku pakietu Internetowego konstrukcja jest prosta - jedna złotówka, to jeden gigabajt i jeden dzień ważności. Po wykorzystaniu limitu danych prędkość transferu spada do 64 kb/s. Niewykorzystany pakiet przepada, a środków nie można kumulować.

Cena

Wielkość pakietu

Ważność

SMS pod 360 (koszt zgodny z cennikiem)

3 zł

3 GB

3 dni

AKT3

5 zł

5 GB

5 dni

AKT5

7 zł

7 GB

7 dni

AKT7

10 zł

10 GB

10 dni

AKT10

30 zł

30 GB

30 dni

AKT30

100 zł

100 GB

100 dni

AKT100



Zobacz: Regulamin usługi Elastyczne rozmowy i SMS-y
Zobacz: Regulamin usług elastyczny Internet

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
118. ~Marcin.503
0

2017-08-26 15:04:03

Są jakieś kody ussd do właczania tych pakietów elastycznych ? czy tylko mój orange i smsem?

Odpowiedz

117. ~ps.piotr
0

2016-08-05 14:49:57

Po zalogowaniu na stronie na swoje konto dane dotyczące transferu lub stan konta prawie zawsze są podawane z dużym opóźnieniem. Czasem po godzinie od zakończenia transmisji aktualizuje się stan konta. Gdy mamy dostęp do lte to speed testy szybko zżerają transfer. Poza tym wszystko działa prawidłowo bo sam już kila razy kupowałem elastyczny pakiet danych. Dane z elastycznego pakietu są pobierane w pierwszej kolejności a po nim bonus z doładowania a następnie środki z konta głównego.

Odpowiedz

116. ~Dingo
0

2016-06-21 07:23:27

UWAGA na Orange i ten niby elastyczny internet. Przetestowałem i oto moja opinia. Wyciągnąłem stary telefon gdzie miałem kartę Orange POP z rokiem ważności konta. Na koncie było 0zł. (zero). Więc doładowałem konto za 5zł., sprawdziłem stan konta i faktycznie było 5zł.. Zalogowałem się na konto Orange przez stronę www, aby nie tracić kasy na SMS aktywujący. Na stronie www też dla pewności sprawdzam stan konta i dalej jest 5zł. Więc wybieram 5 GB za 5zł, ważne 5 dni. I co? I nie mogę aktywować pakietu, bo nie mam środków na koncie. Tak było napisane. Sprawdzam szybko na stronie www ile mam środków, a tam nagle zniknęło 15 groszy. Czyli już nie mam 5zł. tylko 4,85zł. Sprawdzam historię co się stało z tymi 15 groszami i niby w tym czasie co kupowałem pakiet to dzwoniłem pod numer 500 954 684 (32 sekundy). Nawet nie wiem co to za numer, bo w telefonie w wybieranych nie miałem takiego połączenia. W związku z tym, że brakło mi 15 gr. to kupiłem pakiet 3 GB za 3zł. ważne 3 dni. Wszystko było dobrze przez 2 dni. Trzeciego dnia okazało się, że mam nałożony lejek (taki sms dostałem). Przecież to jest niemożliwe aby w 2 dni wykorzystać 3 GB, tym bardziej, że nic z sieci nie ściągałem, a jedynie co robiłem to sprawdzałem szybkość na speed testach i przeglądałem strony www. Zalogowałem się na stronie www w Orange i sprawdzam historię. Okazuje się, że łącznie wykorzystałem 1.56 GB. Więc skąd ten lejek? Wyłączyłem modem i włączam raz jeszcze (ten z Orange, bo teraz piszę z Play) i już żadna strona nie otwierała się. Dostałem sms, że wykorzystałem pakiet i mogę dokupić nowy. Zalogowałem się raz jeszcze na konto, a tam dalej widnieje, że wykorzystałem tylko 1.56 GB, a dostępne jest 28 kB. Więc gdzie podziała się reszta transferu? Orange połasił się na resztę pakietu internetowego, a nawet na 15 groszy. :) Brawo Orange za oszustwo!

Odpowiedz

115. ~pabloki
0

2016-06-13 20:22:42

114 zdziwiony? przeciez to orange.

Odpowiedz

114. ~tangerine
0

2016-06-13 20:20:40

aktywowałem za 30pln na numer 360 AKT30 (30GB) - i co? w panelu po 30 min sprawdzam i widze 20GB!!! Drugi raz z rzędu! Co jest???

Odpowiedz

113. ~007Bond
0

2016-06-02 10:58:27

Macie aktualny regulamin Telepolis trochę uaktualnijcie tego NEWSA!!!!!

Odpowiedz

112. Fmobile
0

2016-06-01 14:27:44

Pakiet schodzi po starterowym 1GB, nie trzeba mieć stażu, 5GB włączyłem po odpaleniu startera, aktywacja pakietu w 5 minut. Działa LTE, ale niestety w mojej lokalizacji słaby sygnał, nawet gorszy już od Play, który ostatnio poprawił zasięg, chyba to zasługa jednak odpalenia LTE800, bo widzę już pozwolenia. Dlatego odpalę LTE z RBM, wyjdzie dużo taniej - 100GB za 10zł miesięcznie.

Odpowiedz

111. piotrs1978
0

2016-05-31 21:34:10

Podoba mi się pakiet internetowy 30 GB za 30 zł. Korzystam mniej więcej tyle w miesiącu, a w T-Mobile płacę więcej obecnie.

Odpowiedz

110. ~Ktoś
0

2016-05-30 19:41:24

Czy internet z pakietu będzie działał w modemie? Z góry dziękuję za info...

Odpowiedz

109. ~marcin
0

2016-05-30 13:24:45

Czy pakiety działają również w technologii CDMA? Testował ktoś?

Odpowiedz

108. ~
1

2016-05-30 10:33:41

Zupełnie nieopłacalne, pakiet 30 GB na 30 dni jest z kosmosu bo nikt na telefonie tego nie wykorzysta. Generalnie drożyna.

Odpowiedz

107. Przemix
0

2016-05-29 21:32:01

Błąd na błędzie ale na naszą korzyść. Pakiet działa logicznie ale nie raz już orange przeczyło logice.

Odpowiedz

106. ~
0

2016-05-29 11:32:12

Czyli regulamin zly, albo blad w naliczaniu.

Odpowiedz

105. ~end
1

2016-05-29 10:52:31

Pakiet internet elastyczny w Orange Free schodzi w pierwszej kolejności przed bonusami za doładowanie. Sprawdzone w praktyce. Mam po prostu włączone.

Odpowiedz

104. Przemix
0

2016-05-28 21:25:14

Jest LTE, przetestowałem. W regulaminie pakietów roamingowych też brak 3G i LTE, a sprawdziłem i chodziło na obu technologiach. Pakiet elastyczny schodzi po bonusie za doładowanie, ale PRZED bobusem za doładowanie online w Orange SMART, a ten jest 8x większy niż ten pierwszy i można przesłużyć do roku, więc na ten weekend w sam raz pakiet za 3zł się sprawdził.

Odpowiedz