DAJ CYNK

[Aktualizacja] Znamy szczegóły oferty Orange Smart na kartę

12.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 47214

Ważne 10

55

Dotarliśmy do szczegółów oferty Orange Smart na kartę. Bonusowe pakiety danych do każdego doładowania od 5 zł.

Dotarliśmy do szczegółów oferty Orange Smart na kartę. Bonusowe pakiety danych do każdego doładowania od 5 zł.

Podstawowe stawki za usługi w ofercie Orange Smart na kartę to:

  • 1 gr za 100 kB transmisji pakietowej,
  • 29 gr za minutę krajowego połączenia głosowego,
  • 20 gr za wiadomość SMS,
  • 40 gr za wiadomość MMS.

Do każdego doładowania klienci otrzymują gratis pakiet danych. Wielkość i ważność pakietu zależne są od kwoty doładowania, zgodnie z poniższą tabelą:

Doładowanie

Bonus

Okres ważności doładowania i bonusu

5 zł

50 MB

5 dni

10 zł

150 MB

10 dni

25 zł

400 MB

25 dni

50 zł

1 GB

50 dni

100 zł

3 GB

100 dni


Koszty połączeń i wiadomości obniżyć można za pomocą dodatkowych pakietów:

Pakiet

Ważność

Cena

Cena w ramach pakietu

Kod aktywacyjny

600 minut do Orange

25 dni

9 zł

1,5 gr za minutę

*110*98#

900 SMS-ów do Orange

25 dni

9 zł

1 gr za SMS

*110*97#


Swoją obecną ofertę w Orange na kartę zmienić można na Orange Smart za pomocą kodu *101*80#.

[Aktualizacja 16. kwietnia 20:47] Jeden z naszych czytelników podzielił się zdjęciem reklamy Orange Smart na kartę, którą można zauważyć w niektórych miejscach. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że oferta wejdzie jeszcze w tym tygodniu.




Źródło tekstu: wł

Tagi: orange Smart
Komentarze
Zaloguj się
419. ~Calm7
0

2013-07-31 20:54:16

Promocja trwa wstępnie do 31.sierpnia 2013r. Pakiet 1000 sms do wszystkich sieci możecie włączyć kodem: *110*55# Koszt pakietu 10zł, ważny 30 dni.

Odpowiedz

418. ~Calm7
0

2013-07-31 20:30:00

PAKIET 1000 SMS DO WSZYSTKICH SIECI - RÓWNIEŻ DOSTĘPNY W TARYFIE SMART :-)

Odpowiedz

417. ~punk
0

2013-07-08 04:33:57

z taka oferta niech lepiej spadaja na drzewo, smiech na sali. Jakby juz nie mogli OFnK wprowadzic pakietow takich jak w innych pakietach i sukces mieliby murowany, a tak karty im beda chyba sie ulatniac.

Odpowiedz

416. ~
0

2013-06-04 22:49:14

pakiet minut ok nie jest tani ale to nie wszystko prosimy bardzo o ten pakiet ale do wszystkich sieci dziekuje moze doczekam

Odpowiedz

415. ~ona
0

2013-05-02 12:14:35

co to ma być ! Drogo i się nie opłaca, powinny być bardziej atrakcyjne pakiety ! Oni myślą że mogą nas tak oszukać, za nasze pieniądze. O nie ! Lepiej przenieść numer. !!!

Odpowiedz

414. toms
0

2013-05-01 13:58:25

408, 413 - w OFnK od jakiegoś czasu nie można sprawdzić przez *100*# stanu bonusa MB, jest to możliwe tylko po zalogowaniu w Orange Online. Nie wiem, czy działa przez płatny sms ( 20 gr), pewnie tak, ale z taką formą sprawdzania, niech spadają.

Odpowiedz

413. ~
0

2013-05-01 13:47:21

juz zrobili platny swoj czat-ciekawe co jeszcze wymysla jako odstraszacz sieci

Odpowiedz

412. ~ssss....
0

2013-04-29 11:47:30

jak to *** wylaczyc?

Odpowiedz

411. ~latirro
0

2013-04-26 20:56:15

orange robi sobie zagrywki z klientow w prepaidzie, jak juz dali pakiet 1000min to na dwa tygodnie, sms/''y i minuty z promocji/pakietow tylko wewnatrz sieci. Teraz znow smieszny pomysl dac wiecej sms/''ow za te sama cene i z krotszym czasem wykorzystania, a gdzie jakis /''rozsadny/'' pakiet internetu? Z samymi pakietami tez cyrk bo nigdy nie wiadomo kiedy sie konczy, kiedys byly chyba jakies powiadomienia, ze za chwile minie waznosc, a teraz orientuje sie jak juz zero na koncie. Za to na umowe tylko brac, w srodku nocy beda dzwonic aby ktos w koncu dal sie im uwiazac, dziekuje bardzo nie skorzystam

Odpowiedz

410. ~adamek...
0

2013-04-25 21:13:12

ceny za pakiety straszne!! powinny być mniejsze pakiety za mniejszą cene ! szkoda że jutro ginie promocja numer bez limitów :(

Odpowiedz

409. ~damian smok
0

2013-04-24 17:16:12

900 SMS-ów do Orange 9 zł - przesada

Odpowiedz

408. ~Student
0

2013-04-23 19:29:22

Szkoda.. orange ma lepszą jaakość rozmów niż play.. ale te ceny poza siecią są straszne;/

Odpowiedz

407. ~
0

2013-04-22 16:23:25

Oferta dno....

Odpowiedz

406. piechucki
0

2013-04-17 22:38:34

A ja myślę wręcz przeciwnie, że ich tam pracuje zbyt wielu i gdyby ich trochę "przewietrzyć", to takie knoty by nie "wychodziły". Przecież jeśli na ta taryfę nie będzie chętnych, to Orange nie zarobi wbrew oczekiwaniom. Taryfa powinna być tak skonstruowana, żeby zarabiał operator, ale żeby on zarabiał, to klient musi chcieć te pieniądze wydać, czyli produkt musi spełniać jego oczekiwania ...

Odpowiedz

405. eM
0

2013-04-17 20:04:12

cięcia etatów w grupie tp zaczęto chyba od działu marketingu... trade marketing obsługują teraz chyba sprzątaczki i stróże, z całym szacunkiem dla ich ciężkiej pracy, to jednak dodatkowe zajęcia traktują trochę po macoszemu. :D ;)

Odpowiedz