DAJ CYNK

[Aktualizacja] Środy z Orange VOD i Megaśrody zamiast Śród z Orange

orson_dzi

Taryfy, promocje, usługi

Orange skończył z popularną promocją Środy z Orange. Zamiast niej mamy Środy z Orange VOD. Na czym polega nowa promocja?Orange skończył z popularną promocją Środy z Orange. Zamiast niej mamy Środy z Orange VOD. Na czym polega nowa promocja?

30 sierpnia zakończyła się promocja Środy z Orange, w ramach której można było otrzymać darmowy (drugi) bilet do Multikina. Zamiast niej operator wprowadził promocję Środy z Orange VOD, ale już nie każdy może z niej skorzystać.

Środy z Orange VOD są skierowane wyłącznie do abonentów usługi Orange TV. Dzięki niej w każdą środę będzie można wypożyczyć 10 filmów z Orange VOD za 1 zł każdy. Filmy bez reklam można oglądać przez 48 godzin od ich wypożyczenia.

Z kolei Multikino wprowadza własną promocję - Megaśrody. Dzięki niej w każdą środę ceny biletów na dowolny seans 2D lub 3D są obniżone do 14,90 zł. W przypadku filmów 3D trzeba będzie dopłacić za okulary, a do seansu w sali Xtreme trzeba będzie dopłacić dodatkowo 3 zł. Ilość biletów jest nieograniczona. Promocja będzie dostępna od 6 września.

Zobacz: Regulamin - Środy z Orange VOD

Aktualizacja

Rzecznik Orange Wojciech Jabczyńki podał kilka ciekawych informacji na temat Śród z Orange. W ramach akcji, przez osiem lat kina odwiedziło ponad 9 mln widzów. Stanowili 60% środowej widowni (dane z Multikina). wysłanych zostało prawie 7,5 milionów SMS-ów o treści FILM na nr 241. Przy kasach kinowych pokazanych zostało 4,5 mln kodów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu