DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange Smart na kartę - oficjalny cennik

17.04.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 42813

Ważne 6

14

Orange Smart na kartę pojawił się oficjalnie w ofercie operatora. Tym samym potwierdziły się wszystkie wcześniejsze informacje TELEPOLIS.PL o nowej taryfie prepaid.

Orange Smart na kartę pojawił się oficjalnie w ofercie operatora. Tym samym potwierdziły się wszystkie wcześniejsze informacje TELEPOLIS.PL o nowej taryfie prepaid.

Zobacz: Znamy szczegóły oferty Orange Smart na kartę.

Migracja do nowej taryfy jest możliwa po wysłaniu SMS-a o treści SMART na numer 1212. Więcej szczegółów na stronie orange.pl.

Zobacz: ogólny regulamin oferty.
Zobacz: regulamin bonusów po doładowaniu.
Zobacz: regulamin migracji do taryfy Smart na kartę.
Zobacz: cennik oferty Smart na kartę.

[Aktualizacja 12:56] W ofercie dostępna jest promocja z roczną ważnością konta, jednak nie z nielimitowanymi połączeniami na jeden numer w dowolnej sieci.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
109. ~sese1230
0

2013-06-25 15:48:07

Lipa

Odpowiedz

108. Niezgodna7
0

2013-06-21 15:31:33

107). Taniej do Plej masz już w standardzie, w tym Smarcie. * Rok w.k. zostaje, środki promocyjne też powinny zostać ** A teraz najważniejsze: dlaczego wybrałaś Smart? Może lepszy będzie FREE? Daj znać, to coś dobierzemy. Hej.

Odpowiedz

107. ~KASIA
0

2013-06-21 15:16:19

MAM KASE NA PROMOCYJNYM, ROK WAZNOSCI KONATA, TANIEJ DO PLAY . CZY PRZECHODZAC DO SMART TO MI ZOSTANIE? CZY SKASUJA?RYZYKOWAC NIE CHCE. W ZASADZIE CHCIALABYM TO JESLI PROMOCYJNE SR MI ZOSTAWIA I ROK WAZNOSCI KONTA. EW. TAM URUCHOMIE PONOWNIE.... KTO WIE-PROSZE O POMOC

Odpowiedz

106. Niezgodna7
0

2013-06-21 13:46:54

Orange Smart: Przyznany bonus Mb (za np. doładowanie 5zł) jest ważny 5 dni od godziny włączenia do 5-ego dnia tej samej godziny. Czyli 5x24h (nie dłużej).

Odpowiedz

105. ~Calm7
0

2013-04-30 15:57:41

Romek104). Masz przecież napisane jak z tej oferty wyjść w punkcie 103. Wyślij smsa i będziesz w Popie.

Odpowiedz

104. ~romek
0

2013-04-30 15:00:33

Proszę o pomoc ! Skusilem się i wysłałem tego sms/''a ale ta oferta mi nie odpowiada i chciałbym anulować tą usługę ale jak ??????? Prosze o pilną odp

Odpowiedz

103. ~Calm7
0

2013-04-27 10:20:56

102). Wklep kod *101*20# Jeśli nie zadziała kod, to wyślij smsa o treści OPOP na nr 1112

Odpowiedz

102. ~ona ...
0

2013-04-27 10:13:44

jak wylaczyc orange smart bo wyslalam esa na 1212 o tresci smart a nie chce juz tego wiec jak przejsc na cos normalnego zeby za 6zl 600 esow wykupic ??

Odpowiedz

101. ~Calm7
0

2013-04-26 23:20:27

Marcin. Wyślij koniecznie smsa o treści: START pod nr 8002. Okej? A piwo kieeedyś mi kupisz ;-)

Odpowiedz

100. ~Marcin
0

2013-04-26 23:10:16

Orange FREE i tyle Wam powiem, może koszt połączenia do Play wysoki ale jak się doładujesz za 100zł to masz 6GB do ściągnięcia przez 5m-cy. A do smarta jak dla mnie najlepsza. Nie udało mi się ściągnąć tej ilości danych przez fona i zawsze przed upływem terminu kolejne 100zł i się już troszkę uzbierało tych "GB". Jeśli ktoś siedzi dużo w necie to chyba najlepsza oferta.

Odpowiedz

99. ~gekon
0

2013-04-24 22:37:27

niestety znowu tragiczny zasięg Playa w 3mieście,na siłe próbują poprowadzić mnie po ich nadajnikach,chociaż mam na twardo Plusa,żałosne! Do tego jakieś piski ,pogłosy,szumy.Na Plusie tego nie ma!

Odpowiedz

98. ~Calm7
0

2013-04-20 08:28:03

97). Dla mnie to wstyd wypuszczać taką ofertę, która jest kopią innej. Wiadomo, że jestem fanem Orange, ale krytyka jest całkiem na miejscu. W dodatku wielką kpiną jest promowanie Smarta jako: "idealnej taryfy dla smartfona". No ludzie, u was jest PRZEDSZKOLE !

Odpowiedz

96. ~Calm7
0

2013-04-19 22:04:43

Witek ma chody, zapewne Nas poinformuje wcześniej :-)

Odpowiedz

95. ~
0

2013-04-19 21:40:01

Pewnie SMART Kakaowe Oczko, taryfa dla każdego.

Odpowiedz

94. WitekT
0

2013-04-19 21:30:42

ripper: jakieś szczegóły? :-)

Odpowiedz