DAJ CYNK

[Aktualizacja] nju mobile - nowa marka polskiego Orange

21.04.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 46352

Ważne 27

8

Jeszcze w tym tygodniu Orange wystartuje z nową marką komórkową "nju mobile" - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Oferta będzie kierowana do bardziej wrażliwych na cenę klientów.

Jeszcze w tym tygodniu Orange wystartuje z nową marką komórkową "nju mobile" - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Oferta będzie kierowana do bardziej wrażliwych na cenę klientów.

Zobacz: Orange wejdzie z "tanią banderą"?.

Prace nad ofertą trwały od początku roku. Ma być ona podobna do Sosh, taniej marki fracuskiego Orange. Główny nacisk ma być położony na oferty SIM-only i walkę z Play. Oferta - prepaid i postpaid - ma być dostępna tylko przez Internet.

Zobacz: "No limit" we francuskim Orange za 42 zł.

Ruszyła już strona internetowa operatora - njumobile.pl.

[Aktualizacja 14:00]

To marka dla klientów, którzy szukają tańszych alternatyw. Lepszej nie znajdą. Oferta nie będzie miała żadnych gwiazdek i haczyków - powiedział Michał Paschalis-Jakubowicz z Orange dodając, że będzie to oferta tylko z podstawowymi usługami.

Wygląd startera:


Taki produkt trudno byłoby zrobić w ramach mainstreamowych ofert bez uszczerbku dla głównej marki. Mamy podstawy sądzić, że próba zrobienia "kserokopiarki" w ciągu 24 godzin jest nierealne - dodał Paschalis-Jakubowicz.

Będzie dostępna oferta prepaid i postpaid. Ma nie być żadnych długoterminowych umów.

Nju mobile to kolejny element realizacji strategii w latach 2013-16, której celem jest dostosowanie działań marketingowych Orange do aktualnej sytuacji na rynku i utrzymaniu pozycji lidera - powiedział Maciej Witucki, prezes telekomu.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
380. ~
0

2013-07-20 12:50:25

379 Nie! Wydaj kasę na kody premium, itp, i wtedy przejdź do NJU

Odpowiedz

379. ~
0

2013-07-20 12:40:24

czy da sie zrobic przelew sms?

Odpowiedz

378. ~
0

2013-05-13 13:44:05

Co z kartami nano sim, czy będą w Nju?

Odpowiedz

377. sakura
0

2013-05-09 07:24:27

NJU MOBILE - PTK CENTERTEL TO PARODJA!!! KTO BĘDZIE CZEKAŁ 6 miesięcy? NOMA MARKA TE SAME PODEJSCIE DO KLIENTA... ORANGE JAK ZWYKLE PRAKTYKUJE SEKCIARSKE METODY!

Odpowiedz

376. sakura
0

2013-05-09 07:22:38

UWAGA!!! OSOBY PRZENOSZĄCE NUMER Z INNYCH SIECI DO NJUMOBILE!!!!! UWAŻAJCIE NIE UZYWAJĆIE NUUMERU TYMCZASOWEGO. TEN NUMER NIE OBEJUJĄ NIELIMITOWANE OPCJE. NIE ZNAJDZIECIE TYCH INFORMACJI NA STRONIE GŁOWNEJ. DOPIERO PO ZAREJESTROWANIU KONTA PO JAKIMŚ CZASIE POJAWI SIE WAM W OPCJI www.njumobile.pl/mojekonto/moja-oferta a oto treść nju zerowy Jest to tymczasowy plan taryfowy obowiązujący do czasu przeniesienia numeru docelowego od innego operatora (nie dłużej niż 6 miesięcy dla przejscia z oferty na abonament lub 1 miesiąc dla przejścia z oferty na kartę). W tym planie nie obowiązują warunki promocyjne oferty czyli: nielimitowane rozmowy do sieci krajowych po wykorzystaniu 29 zł nielimitowane SMSy i MMSy po wykorzystaniu 9 zł nielimitowany internet po wykorzystaniu 19 zł nie obowiązuje także minimalna kwota rachunku. Korzystasz ze standardowego cennika usług w nju z rachunkiem. cena za minutę 0,19 zł cena za SMS 0,09 zł cena za MMS 0,19 zł cena za 1 MB 0,19 zł (taktowanie co 100 kB)

Odpowiedz

375. ~
0

2013-04-29 21:45:34

http://www.redbullmobile.pl/fileadmin/files/pdf/Regulaminy/Regul aminy_Red_Bull_MOBILE_No_Limit/Regulamin_Promocji_Oferta_Promocy jna_Red_Bull_MOBILE_NO_LIMITS_39_50.pdf

Odpowiedz

374. ~
0

2013-04-27 10:35:15

jeszcze raz powtarzam te nju to lipa nawet jak będzie coś dobrego to momentalnie to zantyfrojdujo pamiętać jak poprawiali promocję gwiazdkowa, przelew sms , pakiet 1000minut, i tak można bez końca

Odpowiedz

373. ~
0

2013-04-27 10:16:14

witek jest obiektywny jak baba z salonu orange

Odpowiedz

372. exvigo
0

2013-04-26 10:04:22

WitekT - nie mów, że Cię to rusza, jedna zasada - z koniem się nie kopię :), szans brak

Odpowiedz

371. ~Ksiezniczka Ranowalona
0

2013-04-26 09:45:32

No wiec sytuacja jest zupelnie jasna: Oferta NJU na karte odpada. Oferta NJU abonamentowa jest dla tych ktorzy rozmawiaja przez wiecej niz 229 minut miesiecznie. Dla tych ktorzy rozmawiaja ponizej 229 minut miesiecznie jest Virgin Mobile na karte. To wszystko.

Odpowiedz

370. ~Calm7
0

2013-04-25 23:36:24

368). Najlepiej panie, to nie bierz do siebie tych banialuków, po co se nerwy psuć. Tak, wiem, łatwo się mówi, ale tak trzeba, bo się pan wypalisz, albo warsztat zamkniesz. Powodzenia w cierpliwości!

Odpowiedz

369. WitekT
0

2013-04-25 23:24:51

exvigo: widzisz, Ty po prostu umiesz przeczytać i normalnie podejść do tematu... Zaraz usłyszysz, że jesteś moim poplecznikiem, być może opłacanym przeze mnie... Zobacz, z jakimi osobami na co dzień przychodzi mi dyskutować w komentarzach - są w stanie udowodnić wszystko posuwając się do kłamstwa.

Odpowiedz

368. WitekT
0

2013-04-25 23:21:10

366: wyrywasz zdania z kontekstu, żeby udowodnić swoją tezę. Nie zacytowałeś całości. A to oznacza, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie masz racji. Polecam Ci także zajrzenia do słownika pod pozycję "ironia". Myślę, że na tym możemy zakończyć tę bezproduktywną dyskusję.

Odpowiedz