DAJ CYNK

30 GB w prezencie z okazji drugich urodzin a2mobile

24.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3455

Ważne 2

0

Sieć a2mobile świętuje swoje drugie urodziny i z tej okazji rozdaje darmowe pakiety internetowe o wielkości 30 GB. Mogą z nich skorzystać wszyscy klienci sieci, którzy spełnią kilka warunków określonych w regulaminie.

Promocja urodzinowa jest skierowana zarówno do obecnych klientów a2mobile, jak i tych, którzy chcieliby dołączyć. Osoby z pierwszej grupy powinny udać się na stronę urodziny.a2mobile.pl i wypełnić dostępny tam formularz, podając numer telefonu w a2mobile, PESEL oraz wyrażając zgody marketingowe. Dodatkowo do 9 października należy aktywować pakiet Niewyczerpalne wszystko za 19,90 zł.

Nowi klienci muszą najpierw kupić starter lub przenieść numer do a2mobile. Dla nich warunkiem udziału w promocji jest także udzielenie wszystkich zgód marketingowych oraz aktywacja pakietu Niewyczerpalne wszystko do 9 października.

W ramach promocji urodzinowej klienci otrzymają ważny przez 31 dni pakiet internetowy o wielkości 30 GB, z którego można korzystać z pełną prędkością. W pakiecie Niewyczerpalne wszystko dostęp do Internetu jest nieograniczony pod względem liczby przesłanych danych, jednak jego prędkość spada: po 5 GB do  /Mb/s, po 10 GB do 1 Mb/s, po powyżej 15 GB do 512 kb/s.

Zobacz: regulamin promocji

Zobacz: Internet mobilny dla wymagających, czyli życie bez DIL-a

Źródło tekstu: a2mobile

Komentarze
Zaloguj się