DAJ CYNK

200 Mb/s za darmo od Orange... tylko dla wybrańców

18.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12245

Ważne 2

7

Ruszyły testy Fiber to the Home (FTTH) sieci Orange. 200 Mb/s i inne usługi za darmo do końca sierpnia.

Ruszyły testy Fiber to the Home (FTTH) sieci Orange. 200 Mb/s i inne usługi za darmo do końca sierpnia.

Pilotaż usługi uruchomiony został w wybranych lokalizacjach w Warszawie. Użytkownicy dostają do testów łącze światłowodowe o prędkości 200 Mb/s oraz kompletny zestaw usług multimedialnych: telewizję z bogatym pakietem nc+, nieograniczony dostęp do wideo na życzenie, Telewizję Tu i Tam oraz multiroom. Wszystko to do końca sierpnia za darmo.

Obecnie w zasięgu światłowodowego Internetu Orange jest około 12,5 tys. gospodarstw domowych. Do końca tego roku liczba ta zwiększy się do 20 tys., a w kolejnym etapie "światełko od Orange" wyjdzie też poza Warszawę.

Z mieszkańcami wybranych budynków kontaktują się od dziś przedstawiciele Orange. Orange gwarantuje stałą prędkość Internetu - przepustowość nie jest dzielona pomiędzy użytkowników z jednego budynku.

Aktualizacja:
Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że usługę Multiroom przetestować będą mogli bezpłatnie również użytkownicy ofert VDSL Orange. Z darmowego programu pilotażowego mogą skorzystać klienci ofert FunPack (IPTV) oraz Neostrada z TV (IPTV) z modemem Livebox 3.0.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się