DAJ CYNK

18,9 gr za minutę na polskie komórki z ipfonu

28.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3461

Ważne 3

2

1. marca ipfon obniża ceny na połączenia do wszystkich polskich sieci komórkowych. Nowa cena jest taka sama bez względu na sieć komórkową i wynosi 15,4 gr netto (18,9 gr z VAT).

1. marca ipfon obniża ceny na połączenia do wszystkich polskich sieci komórkowych. Nowa cena jest taka sama bez względu na sieć komórkową i wynosi 15,4 gr netto (18,9 gr z VAT).

Żeby skorzystać z usług ipfon, należy mieć stały dostęp do Internetu. Dzwonić można albo z komputera (przy pomocy darmowego programu, tzw. softphone), albo za pomocą zwykłego aparatu telefonicznego. W tym drugim przypadku potrzebna jest jeszcze specjalna bramka VoIP, do której można podłączyć dowolny aparat analogowy.

Użytkownik otrzymuje numer stacjonarny i może rozmawiać, tak jak w przypadku tradycyjnej telefonii. Można także przenieść swój dotychczasowy numer do ipfonu z sieci innych operatorów.

Przed przyłączeniem się, zainteresowani mogą za darmo przetestować jakość połączeń. Otrzymują numer telefonu z wybranej strefy i dziesięć darmowych minut na połączenia na numery stacjonarne w Polsce.

Źródło tekstu: ipfon

Tagi: ipfon VoIP
Komentarze
Zaloguj się
17. ~falusinski
0

2013-05-05 23:36:39

Zgodnie z FAQ ipfon "Będąc za granicą dzwonisz tak samo jakbyś był w kraju. Ponadto jeżeli jesteś poza miejscem zamieszkania możesz także odbierać telefony (dzwoniący wykręca Twój polski numer telefonu i płaci wg stawek swojego operatora, Ty nie płacisz nic)." Czyli jeżeli nigdzie nie dzwonie to nic nie płacę a wszyscy mogą do mnie dzwonić płacąc jak za krajowe połączenia? Czyli w praktyce z zagranicy mogę miec kontakt z domem zupełnie za darmo?

Odpowiedz

16. ~lapin
0

2013-03-01 09:53:58

18,9gr LOL. To jak zadzwonię przez 60s to naliczą mi 18gr i 0,9grosza? ;) po co podawać takie kwoty...

Odpowiedz

15. ~macc
1

2013-02-28 18:33:50

happycall już dawno obniżył ceny

Odpowiedz

13. ~M.
1

2013-02-28 16:36:16

Czuję już pozew ze strony Apple :)

Odpowiedz

12. ~
-1

2013-02-28 16:14:22

@10 Proszę cie, nikogo w uk nie obchodzi to, że z voipa zadzwonisz 20gr taniej. Tam się nie ciuła grosza do grosza jak w polsce.

Odpowiedz

11. ~Damian Smyk
2

2013-02-28 15:37:22

Tylko że w voipstunt trzeba doładować konto za 13 euro a tutaj nie trzeba. Jest różnica ?

Odpowiedz

10. ~zaq
1

2013-02-28 15:20:56

W lebara 1 minuta z UK na komórkę w Polsce kosztuje 10p czyli 48gr. Ipfon oferuje 19gr/min czyli 2,5x taniej.

Odpowiedz

9. ~ipcall
1

2013-02-28 15:01:43

ipcall.pl see please. Najtaniej chyba ;-)

Odpowiedz

-1

2013-02-28 14:17:11

3, bonus 50% do doładowania w VM to promocja która dziś jest a jutro może jej nie być, a bez niej w VM jest 19gr. W dodatku w ipfon połączenia w sieci są darmowe, połączenia na stacjonarne po 9gr, a do UE po 11gr. A w VM ile za połączenia tego typu byś zapłacił (nawet z uwzględnieniem tego bonusu do doładowania)? Zanim zaczniesz krytykować to lepiej dokładniej zapoznaj się z całą ofertą danego operatora, bo tylko spamujesz nic nie wartymi komentarzami. VoIP to telefonia skierowana do konkretnej grupy osób i porównywanie jej z telefonią komórkową jest po prostu bez sensu.

Odpowiedz

7. ~Buba
2

2013-02-28 14:05:12

To co przebywający za granicą chyba z deka niekumaci jeżeli pracując i żyjąc na obczyźnie nie zaopatrzyli się w specjalne karty sim do tanich rozmów międzynarodowych - szczególnie do Polski. A dodać należy, że w krajach gdzie są duże skupiska Polonii, takich ofert nie brakuje - lyca, lebara czy też specjalne oferty na międzynarodowe połączenia serwowane przez komórkowych operatorów infrastrukturalnych.

Odpowiedz

6. ~Mac
1

2013-02-28 14:04:05

Jak coś komuś wytykasz to najpierw sam sprawdź: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nowe-ceny-pakietow-internetow ych-w-virgin-mobile,2,3,27629.html

Odpowiedz

5. ~zaq
2

2013-02-28 13:40:47

Z ipfona dzwonią z kompa przebywający za granicą Polacy do Polski. W sumie to blisko milion potencjalnych użytkowników. Wasze play i virginy są w tym wypadku kilka razy droższe.

Odpowiedz

4. ~needmoney
-1

2013-02-28 13:28:53

To ma taki sens że zawsze znajdą się barany do strzyżenia, albo jakieś specyficzne uwarunkowania w których to rozwiązanie jest sensowne ...

Odpowiedz

3. ~od czasu do czasu
-1

2013-02-28 13:23:00

Jaki to ma sens kiedy w Virgin Mobile realna stawka po dodatkowym (50%) bonusie wynosi 13 gr do wszystkich sieci. I nie trzeba internetu żeby zadzwonić ani bramki voip. Trochę się spóźnili z tą ofertą i nie wiadomo do kogo jest adresowana ? A i jeszcze jedno Virgin obniżył znacząco ceny pakietów internetowych, zauważyliście to, drogie Telepolis ?

Odpowiedz