DAJ CYNK

Prima aprilis 2020: Klasyczne aplikacje z Google Play dla żartownisiów

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 13520

Dziś prima aprilis, pierwszy kwietnia, dzień żartów, błazeństw i wygłupów. Pora wyjąć kija z miejsca, gdzie jest umieszczony przez resztę roku. Przygotowałam z tej okazji przegląd klasycznych żartów, które możesz zrobić domownikom z pomocą swojego smartfonu.

Pęknięty ekran

Pęknięty ekran to klasyk gatunku. Nic tak nie przeraża, jak spontanicznie pękający ekran smartfonu. Pęknięcia można jednak z powodzeniem symulować. Aplikacja Broken Screen Prank nakłada na obraz ekranu warstwę wyglądającą jak stłuczone szkło. W ustawieniach możesz wybrać szablon stłuczenia (w darmowej wersji są 3 opcje do wyboru), włączyć dźwięk i wibracje oraz zdecydować, kiedy ekran ma się potłuc: po wskazanym czasie, po dotknięciu ekranu czy po potrząśnięciu smartfonem.

Od siebie dodam, że zanim dasz komuś smartfon z uruchomioną tą aplikacją, warto wyłączyć jej powiadomienia. Mogą niestety zepsuć zabawę.

broken screen prank

Śmieszne dźwięki

Poduszka-pierdziuszka to kolejny klasyczny żart niskich lotów. W pierwszych miesiącach istnienia App Store aplikacja wydająca dźwięk puszczanego bąka była na szczycie rankingów popularności. „Pierdofony” wciąż cieszą się popularnością.

W tej kategorii proponujemy aplikację Fart Cushion. Jest o tyle ciekawa, że dźwięki bąków można wyzwolić na wiele sposobów. Aplikacja może reagować na ruch, zmianę położenia na podstawie GPS lub odliczać. Można też uruchomić dźwięk dotknięciem.

Fałszywe połączenie

Z aplikacją Fake Call - Prank Friend możesz wkręcić dziecko, że właśnie dzwonił Święty Mikołaj, a przed znajomymi zaszpanować, że Chuck Norris ma twój numer (Chuck Norris ma wszystkie numery!). Połączenie możesz symulowac z wybranym opóźnieniem i odebrać je lub odrzucić. Aplikacja ma tę zaletę, że nieźle udaje aplikacje obsługujące połączenia na smartfonach Huawei, Samsung, Xiaomi i Nokia. Podczas udawanego połączenia zostanie uruchomiony domyślny dzwonek.

Fake Call Prank

Ta aplikacja to również nieoceniona pomoc przy wymigiwaniu się z rzekomo ważnych spotkań. Piszę z doświadczenia. Nie mówcie mojemu szefowi.

Zmieniacz głosu

Aplikacja Voice changer with effects może się przydać w wielu sytuacjach, gdy potrzeba powiedzieć coś komuś głosem śmierci, superbohatera, obcego albo robota. Wystarczy, że nagrasz wypowiedź i wybierzesz dla niej efekt. Nagranie z efektem możesz zapisać do wykorzystania później.

voice changer prank

Ponadto jest tu instrument klawiszowy, zmieniający modulację. Możesz nagrać całą piosenkę, korzystając z jakiegoś absurdalnego słowa (dziś wygrał „deparchator”) lub nagranego dźwięku.

Niezbędnik żartownisia

Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i szykujesz się na dłuższą sesję wygłupów, ściągnij Pranki – to zestaw najpotrzebniejszych narzędzi smartfonowego błazna. Znajdziesz tu wszystkie klasyki, od pękniętego ekranu po symulator maszynki do włosów z wibracjami. Przy każdym z żartów znajdziesz instrukcję, jak go wykorzystać przeciwko swoim bliskim.

Pranki

Szczególnie polecam pierdzący aparat. Właśnie sprawdziłam, działa zgodnie z założeniami producenta!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu