DAJ CYNK

Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Co tym razem? [20.09.2021]

Piotr Urbaniak

Sprzęt

Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Co tym razem? [20.09.2021]

Kolejny poniedziałek (20.09.2021) to kolejne Okazje tygodnia w Biedronce, a wraz z nimi nowa porcja taniej elektroniki. W najbliższym tygodniu będzie to smartwatch.

Biedronka już zdążyła nas wszystkich przyzwyczaić, że cyklicznie wrzuca do oferty tanią elektronikę lokalnych importerów. Kolejny tydzień z rzędu tradycji staje się zadość. Tym razem padło na smartwatch, a właściwie opaskę fitness, która inteligetny zegarek nieśmiało naśladuje. 

Mowa o modelu Forever ForeVigo SW-300, opartym na niewielkiej kwadratowej kopercie o szerokości 37,1 mm i grubości 11,9 mm, z ekranem 1,3’’ IPS 240x240 px oraz baterią 180 mAh. 

Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Co tym razem? [20.09.2021]

Jak już zostało wspomniane, nie jest to sensu stricto smartwatch, bo nie dysponuje jakkolwiek otwartym systemem operacyjnym, ale poprzez aplikację Forever Smart można go sparować ze smartfonem, by synchronizować dane i w niewielkim stopniu z poziomu nadgarstka sterować telefonem. 

Po stronie funkcjonalności niedrogie urządzenie zapewnia krokomierz, a także liczniki przebytego dystansu i spalonych kalorii. Co za tym idzie, wspiera takie aktywności jak chód, marsz, bieg i kolarstwo. Ponadto, ForeVigo SW-300 został wyposażony w prosty monitor snu. Oprócz tego wskazuje pogodę, wyświetla powiadomienia i może zarządzać odtwarzaczem muzyki. 

Zobacz: Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Co tym razem? [13.09.2021]

Według danych producenta czas pracy na akumulatorze wynosi około 10 dni. Całości dopełnia natomiast wodoszczelność klasy IP67. Warto też podkreślić, że w zestawie, obok jednostki zasadniczej i ładowarki, znajdziemy też nie jeden, lecz dwa paski. Pierwszy to konstrukcja typowo sportowa, silikonowa, drugi – bardziej na co dzień, stalowy.

Oficjalna cena detaliczna prezentowanego zegarka to 179 zł i tyle mniej więcej kosztuje on obecnie. Biedronka tymczasem życzy sobie 139 zł. Przypomnijmy jeszcze, oferta rusza w poniedziałek 20.09 i potrwa do wyczerpania zapasów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Materiały prasowe

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne